Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb. hány férfi lehet, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. hány férfi lehet, illetve hány nő lehet egyedülálló?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 18:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
6%

19-es, te ezeket a [sarcasm]tudományosan[/sarcasm] megalapozott számokat hogy hoztad össze? Csak mert az összlakosság 10 millió alatt van. Érdemes kivenni a 18 alattiakat. Vagy csak egyszerűen felcsaphattál volna valami [b]tudományos[/b] alapon végzett kutatást, amit aztán rávetíthettél volna a magyar lakosságra.


Meg ugye illene definiálni az egyedüllétet is. Van, akinek nincs fix de sokan dugják vagy sokat kúr. Egy nagyon-nagyon kicsi százalék az, akinek nem jut semmi (pl. én). Ez jó ha 5-10 000-et eléri Magyarországon a szexuálisan aktív életkorúak között, bár szerintem a 10 000 már egy nagyon nagy szám.

2021. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
78%
Ha figyelembe vesszük a társas magányban lévőket is, akkor rengetegen.
2021. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
21%

Az a probléma a "megalapozott számokkal" hogy a ti világotokban.

A "gonosz külföldiek" ellopták a nőket ezért nektek természetesen semmi nem jut.


Jó lehet úgy külföldiként MO-n csajozni hogy az emberek több mint 60%-a semmilyen idegen nyelvet nem ismer. :D Do you understand the real problem ?

Mr. Incel.

2021. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol nézed. Férfiként a baráti társaságom kb. 70%-a egyedülálló, évek óta (és alkalmijuk sincs).

Munkában nálunk 10 férfiből 6nak van barátnője vagy családja, tehát 40% egyedülálló. (26-46 éves korosztály)

Női ismerőseim közül kb 20% lehet egyedülálló.

Ha viszont egy nőt kérdezel, neki biztosan más a baráti körének az összetétele illetve a munkatársai is stb, más arány jön ki. Mindig közegtől függ.

2021. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
30%
Nagyságrendekkel több olyan egyedülálló férfi van, akinek semmilyen kapcsolata sincs a nőkkel, még szex sem. Ezzel szemben viszont a szingli nők csak intenek egyet és már válogathat, hogy éppen kivel feküdjenek le alkalomadtán. :)
2021. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
71%
Elég a társkeresőkre felnézni, 8-10x annyi férfi van fenn mint nő. Mivel az a 10-15% alfa görény adogatja körbe a nők 80%-át akár tudnak róla a hülyéi akár nem.
2021. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Helyében én társkeresőn/Tinderen átraknám a lokációm Pestre vagy valami közeli nagyvárosba, aztán pillanatok alatt tele lenne a naptár."

Aztán mire mennék vele? Előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy nem ott élek, tehát még az a nagy keservesen összekínlódott egy-egy alak is azonnal offolna. Ez az egyik. A másik: "érdekes", a többi nő számára elegendőek voltak ezek a - csak szerinted kevés és sz*r - lehetőségek is ahhoz, hogy ne heverjenek évekig parlagon, ne így teljen az egész fiatalságuk. Vajon miért...? Nem, természetesen nem azért, mert én ronda létemre olyan agyhalott lennék, hogy még válogatok is, míg ők bombanő létükre egyáltalán nem tették.

2021. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

#27

"Előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy nem ott élek"


Majd aggódj ezen, amikor már ott vagy. Van egy csomó hülye, aki simán leautózik hozzád.


Őszintén szólva ha csak nem valami Pest környéki "luxus" faluban (Szada...) élsz, hanem a magyar ugaron, akkor ott eléggé mások az elvárások. Ott inkább a szakadt cigánykurváknak van keletje. Mivel te tudsz helyesen írni, így valsz. nem vagy hülye.

2021. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Annyira senki nem hülye, hogy sz*rul kinéző nőért még üzemanyagot is pazaroljon + autót amortizáljon.

Túlozni fölösleges, nem csak az általad említett kategória kelendő, egyszerűen mindenkinek csinos, vonzó nő kell, senki nem akar olyat, akire... bocs, de fel sem áll. Bányarémre sem itt, sem másutt nincs kereslet, és ez így van rendben, akkor is, ha számomra szívás.

2021. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#29, elhiszem, hogy ronda vagy de akkor is tartom az állításom. Sok, nagyon sok balfasz van, aki megelégszik a szarral is. Én pl. szoftverfejlesztő vagyok és nem egy kollégám leállt már ronda nőkkel. Igen, mi ilyen szempontból hátrányos helyzetűek vagyok, de cserébe összes kollégám egyetemet végzett, művelt, vicces és nem mellékesen egy zsák pénzt keres. Csak többnyire rondák. Magamat is beleértve. Ezt már mondtam neked szerintem nem egyszer, hogy nőként tuti elkelnél, akárhogy nézel ki, csak kis merítésből dolgozol. Akár pénzben is merek fogadni veled :).


(igen tudom, van IT területen büdös meg hasonló is, de az azért a kisebbség)

2021. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!