Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én nem szeretek beszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem szeretek beszélni, akkor hozzám hasonló csendes lányt keressek, vagy az ellenkezőjét, aki helyettem is beszél?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 20:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
22%
Mert te kapcsolatban egyébként hogyan kommunikálsz, kérdező? Jelbeszéddel?
2021. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Tudok beszélni. A hangsúly a mennyiségen van. De ez elég nyilvánvaló, csak kötekedsz.
2021. jan. 26. 20:21
 3/33 Noren1989 ***** válasza:
Figyu, eddig mi jött be?
2021. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
18%
Nem nyilvánvaló. És mondd csak, mennyire árnyaltan tudod magadat kifejezni például érzelmekkel kapcsolatban?
2021. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
17%
#2: ja, és azt még tegyük hozzá, hogy mennyire gyakori szokásod, hogy a neked feltett kérdésre NEM válaszolsz? Pontosabban nem a kérdésre válaszolsz. Kapcsolatban hogyan szoktál kommunikálni? Ez volt a kérdés. Nem az, hogy tudsz-e beszélni.
2021. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Csendes lányt keress.
2021. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

3 Amikor utoljára kapcsolatban voltam, még nem voltam ilyen. Idő közben lettem egyre zárkózottabb. De ez nem azt jelenti, hogy nincsenek érzelmeim.

4 Egyrészt a képességem megvan hozzá, ez mindig is így volt. Másrészt viszont nagyon fáraszt a beszéd. Ez nem volt mindig így. Egyszerűen már nem látom értelmét.

2021. jan. 26. 20:27
 8/33 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem látod értelmét a beszédnek, akkor neked nem való kapcsolat.
2021. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Felteszem, a jelbeszédet csak azért írtad, hogy kigúnyolj, erre nem láttam értelmét reagálni. A kérdésem egyszerű és nincs benne semmi provokatív.
2021. jan. 26. 20:29
 10/33 anonim ***** válasza:
27%
Ha ennyire sértődős vagy, akkor pláne nem való neked kapcsolat. Egyébként minek akarsz, ha ennyire be vagy zárkózva? Azért, hogy érzelmileg visszakapd, vagy visszaszerezd azt, amit mások elvettek tőled?
2021. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!