Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én nem szeretek beszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem szeretek beszélni, akkor hozzám hasonló csendes lányt keressek, vagy az ellenkezőjét, aki helyettem is beszél?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 20:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

#30 Nem kell semmibe belemenni, semmi nem kötelező, de elkeseredettségében van aki megteszi. Azért van férfiból több ilyen, mert kisebb a merítési lehetőségük, ezért van aki alább adja az igényeit vagy naív/tapasztalatlan, úgy van vele hogy csak hogy legyen már valaki, ahelyett hogy magukat építenék. Majd megtanulja ugyanúgy, hogy addig kell míg megerősítette a másikat, aztán eldobja mint egy rongyot, őt meg lerántják a mélybe.


A nők egy része pedig általában a fordítottjában szenved, olyannal van, aki elnyomja őket. Nem azért mert ezt szeretnék, hanem mert sokan nem törődtek a problémáikkal és a már ismerős, káros mintákba fognak kapaszkodni, ami biztonságérzetet, a hamis erő érzését adja. Egy sérült személy hosszútávú gyengeséget mutat, aminek semmi köze a férfi értékekhez, ezért taszítja is őket, de nem mint embert vetik meg, hanem mint férfival nem tudnak vele mit kezdeni. Tudatalatti pszichés működés, ami belénk van ivódva évmilliókon keresztül, nem akaratból teszi. Ugyanúgy ahogy a férfit nem fogja vonzani az a nő, aki férfiasan viselkedik, férfi értékeket hordoz és sugároz, hanem menekül tőle.


Mindkét nemnek megvan a maga gondja napjainkban. Ezekről lehetne értelmesen beszélni, de az incelkedés az nem a megfelelő mód.

2021. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Szerintem nem jó a megközelítés. Ne azt keresd, aki hozzád illik, hanem azt, aki el tud fogadni olyannak, amilyen vagy (már többen említették ezt korábban). Én is introvertált vagyok, a férjem pedig rendkívül kommunikatív. Remekül kiegészítjük egymást. Egy kapcsolat az elfogadásról szól, különben hajítófát se ér. Nem véletlen a sok válás: a gyerekeket ma versenyszellemben nevelik, csak ők maguk a fontosak, és képtelenek a legcsekélyebb mértékben alkalmazkodni valakihez, aki persze a neveltetéséből kifolyólag pont ugyanolyan önző. Ja, és az introvertáltság nem egyenlő az önbizalomhiánnyal, bár sokszor a gyökere annak, mert aki nem szereti a társaságot (vagy csak fárasztja a sok ember, a felesleges beszéd), az nem érti, hogy mi vele a baj, miért más, mint a többi ember, és ETTŐL inog meg az önbizalma.
2021. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Juliusz48 ***** válasza:
Ha a csendet szereted a néma a megoldás, de ha hallgatni szeretsz mást, akkor egy csacsogósat.
2021. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!