Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én nem szeretek beszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem szeretek beszélni, akkor hozzám hasonló csendes lányt keressek, vagy az ellenkezőjét, aki helyettem is beszél?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 20:14
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Felteszek egy sima kérdést, amire te idehánysz rosszindulatú, kioktató stílusban mindent, ami eszedbe jut. A gond a te fejedben van.

Légyszíves ne írj többet!

2021. jan. 26. 20:34
 12/33 anonim ***** válasza:
70%

Nem szekálásból írom ezeket a sorokat. Nem létezik olyan lány amilyenre gondolsz, kivéve ha mentális beteg vagy brutálisan önbizalomhiányos.


Lehet csendes egy lány és befelé fordulóbb, ahogy egy srác is, de kommunikálni akkor is fog, mikor szükség van rá. Ha azt érzi rajtad, hogy veled nem lehet beszélni normálisan x dolog miatt, mindenképp azt fogja érezni hogy valami nem stimmel (= lelkileg sérült vagy), így valószínűleg hamar elfut. A kislányok akikre vágynak sokan, csak egyes filmekben és az onlyfans-en vannak egy szerepben.


Aki meg alapból sokat beszél, főleg nem fog tudni mit kezdeni veled, mikor érdemi mondandód nincs, nem tudsz fenntartani egy társalgást.


Inkább azt javasolnám, hogy annak az okát fejtsd vissza miért lettél zárkózottabb és dolgozz rajta, hogy szabadabban tudj ismerkedni.

2021. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
37%

#11: "Légyszíves ne írj többet!"


Ha zavar, akkor talán valamilyen zárt fórumban / csoportban tedd föl a kérdésedet legközelebb. Azt, hogy ide ki írhat, nem te döntöd el, bármennyire is fáj.


"idehánysz rosszindulatú, kioktató stílusban mindent, ami eszedbe jut"


Nem ad hoc jelleggel gondolkodom és írok, ha erre akartál kilyukadni. Nem is igazán értem, hogy merült ez föl benned. Az ismerőseid (már ha vannak) ilyenek, a rokonságod, vagy netán te magad?


"A gond a te fejedben van."


Amiatt, hogy szóvá teszem, hogy ha - saját szavaiddal élve - bele vagy fáradva a beszédbe, akkor talán nem kellene annyira közeli, intim emberi kapcsolatot erőltetni, aminek kulcsfontosságú eleme a folyamatos kommunikáció, mert apró félreértésekből is óriási konfliktusok lehetnek? És a szegényes, leredukált beszéd az ilyen félreértéseknek hogy úgy mondjam, a melegágya.

2021. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

12 Értem, igazábol logikusabb így, ahogy írod. Köszönöm.

13 Ebben igazad van. Tisztában vagyok vele, hogy ez hiba részemről. Ez a dolog nem csak a párkapcsolatra törekvést érinti nálam. Ahogy idősödöm, egyre kevésbé látom értelmét mindennek, ami az emberek között történik. Minden egyre szürkébb, egyformábbnak tűnik. Az egyik nap egyre kevésbé különbözik a másiktól. Legtöbbször olyan dolgok okoznak örömet, amikhez nem kellenek más emberek, például az olvasás. Oké, a könyvet is meg kellett írja valaki, de értitek szerintem, hogy hogy értem. Joggal kérditek, hogy akkor miért akarok én párkapcsolatot. Erre nehéz felelni. Sokszor a többi emberi kapcsolatomat is csak tehernek érzem, de ésszel tudom, hogy hiányoznának, ha nem lennének. Az életet nem lehet ilyen egyszerűen leírni szerintem, hogy igent, vagy nemet mondunk egy dologra. A hiányosságomat ettől persze belátom. Köszönöm a választ!

14 Ne haragudj, de az első perctől lekezelően álltál hozzám, így nem tudom, mire számítottál. Jó gondolatokat írtál az utóbbi kommentedben. A stílusodból nem a segíteni akarás az első, ami az ember eszébe jutna. A jelbeszédes beszólásod egyáltalán nem volt vicces. Ismerek ténylegesen siketnéma embert, nem vagyok vevő az ilyesfajta humorra. Kicsit sajnáom, hogy nem a gondolatokkal kezdted, akkor máshogy alakult volna ez a beszélgetés.

2021. jan. 26. 21:12
 15/33 anonim ***** válasza:
47%

Én is pont ilyen vagyok. Társaságban is sokszor hozzá tudnék szólni a beszélgetéshez de nincs rá kedvem. Egyszerűen fölöslegesnek érzem.

Nekem eddig nem sok sikerem volt a párkapcsolatok terén. Általában egy beszédes lány is elvárja, hogy ne csak bólogass...sőt te is kell mesélj. Egy csendes lány is sajnos elvárja, hogy társalogjatok viszont itt neked kell többet beszélni mivel ő szűkszavú. Volt még egy ennél rosszabb barátnőm is...neki mindig kellett mondani valamit és nem is volt elég ha csak elmesélted a napod...mindig valami okosságot kellett mondani.


Sajnos a tapasztalatomon kívűl többet nem tudok adni...tanácsot sem sajnos.

2021. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
21%
#16: én a helyedben nem lepődnék meg azon, hogy nem vagy sikeres a párkapcsolatokban. Attól még, hogy tudnál kommunikálni, ha akarnál, még nem értesz az emberi kapcsolatokhoz, és láthatóan abból sem értesz semmit, hogy az emberek (ebben az esetben a volt barátnőid) mit miért csinálnak(-tak). Most őszintén: egyáltalán érdekelnek téged az emberek úgy általánosságban?
2021. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj, hogy egy csendes srác a lehető legrosszabb helyzetben van, legalábbis szerintem. A csendes lányok menő pasit akarnak, aki szórakoztatja őket, a beszédesebbek szintén beszédest, mert nem akar egy csendes mellett szótlanul üldögélni. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Ritka kivételként ugyan találhatsz olyan csendes lányt, aki elfogadja azt, hogy csak némán ültök egymás mellett, de ez kb. olyan, mint tűt keresni a szénakazalban.
2021. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

#15: nem különösebben izgat, hogy mit gondolsz rólam, sőt. Képzeld, nekem is vannak süketnéma és hallássérült ismerőseim. A tiédnél (és az enyémnél is) nagyságrendekkel jobb humorérzékkel megáldva mindegyik.

Túlságosan komolyan veszed magadat, és túlságosan el vagy szállva saját magadtól.

2021. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

#18: "Ritka kivételként ugyan találhatsz olyan csendes lányt, aki elfogadja azt, hogy csak némán ültök egymás mellett,"


Volnál kedves elárulni, hogy ebben mi a jó? Meg úgy általában véve mi értelme van?

2021. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Mint ahogy a kérdező is írta, ez nem annyira egyszerű. Az empátiával nincs gondom. Amúgy eddig többnyire én szakítottam a barátnőimmel mert nem éreztem jól magam velük. Én egy hozzám hasonló introvertált lányt keresek. Jól érzem magam egyedül is, nincs szükségem egy olyan kapcsolatra amiben nem tudok önmagam lenni. Természetesen nem várom el itt senkitől, hogy megértsen...nem is rólam van szó.


Nem hinném, hogy nem értenék az emberi kapcsolatokhoz. Ha így lenne akkor barátaim sem lennének.

2021. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!