Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én nem szeretek beszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem szeretek beszélni, akkor hozzám hasonló csendes lányt keressek, vagy az ellenkezőjét, aki helyettem is beszél?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 20:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
16-os voltam
2021. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
80%
#20: Az, hogy nem kötelező mindig beszélni, hallgatni is tudni kell. Sajnos nem egy olyan ismerősöm van, aki végtelenített magnószalaghoz hasonló módon beszél, csak fossa a szót, ráadásul értelmetlenül, van, amit már ezerszer meghallgathattam tőle. Az ilyesmitől hányni tudnék. Van, hogy egy kapcsolatban egy ölelés, egy összebújás sokkal többet mond, mint százezer "szeretlek" szó.
2021. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Jah, pont ő írja, hogy ért az emberi kapcsolatokhoz de nem tudja elfogadni, hogy vannak emberek akiknek más igényeik vannak. Érdekes...
2021. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
76%

A nők általában csak akkor nem beszélnek, amikor alszanak. (Az én párom még álmában is beszél. :))

Ha egy lány csendes, szótlan, akkor bizonytalan, önbizalomhiányos. Az ilyen lánynak olyan társa van szüksége, aki tud neki segíteni abban, hogy nagyobb önbesülése legyen. Visszahúzódó álny mellé olyan férfi való, aki tud adni neki az energiáiból, de figyel arra, hogy ne nyomja el. Olyan, aki saját egoját háttérbe tudja tenni.

Ez most nem te vagy. Egy csendes lánynak most csak ártanál.

2021. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
#24: Hogy nagyobb önbecsülése legyen... Röhej. ELŐBB építsen önbizalmat, aztán majd lehet szó párkapcsolatról. Fordítva talán működne? Egy önbizalomhiányos férfinak hány nő ad esélyt, hány nő támogatja őt, hogy nagyobb önbecsülése legyen?
2021. jan. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább toleránst. Mindegy, hogy csendes vagy beszédes, a lényeg az, hogy képes legyen elfogadni a te csendességed. Úgy általában is elfogadó típus legyen, ne kapjon agyvérzést minden sz*rért, meg ne kezdje el elégedetlenül húzogatni a száját vagy unatkozni, ha nincs folyamatosan aktívan szórakoztatva, azaz ne legyen ingerfüggő.
2021. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 ChemotoxXx válasza:
Ne keress, mutasd magad! Hogy ez Te vagy és ilyen vagy. Bizonyára vannak előnyös tulajdonságaid, ezeket előtérbe kell helyezni, de nem tolakodóan. Mindehhez az szükséges, hogy emberek között légy. Így van rá esély, hogy rád talál az a lány, akinek csak Te tetszel. Ne keress, mutasd magad!
2021. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Kár, hogy lepontozták a 25. hozzászólásomat. Ebből is látszik a kettős mérce. Ha egy csendes, önbizalomhiányos férfi várná el a partnerétől, hogy építse az önbizalmát, akkor mindenki azzal jönne, hogy nehogy már bárkinek is feladata legyen az ő önbizalmának a pátyolgatása, ő nem lesz senkinek sem a pszichológusa stb. Undorító, ami ezen az oldalon (is) folyik.
2021. jan. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#28 mert ez így is van.. " Ha egy csendes, önbizalomhiányos férfi várná el a partnerétől, hogy építse az önbizalmát, akkor mindenki azzal jönne, hogy nehogy már bárkinek is feladata legyen az ő önbizalmának a pátyolgatása" Férfiként önmagaddal kell foglalkoznod és önmagadat fejleszteni. Annó én is önbizalom hiányos voltam.


Kérdező a lelki gondjaidat kell megoldani. Folyamatosan a pozitív dolgokra figyelni, növleni a rezgésszinted, minnél jobbakat gondolni magadról folyamat és a világod is ennek megfelelően fog megváltozni. Én régen pl. nem tudtam miről beszélni emberekkel most már nincsen ilyen gondom.

2021. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
#29: Bezzeg ha egy nőről van szó... Ld. 24.: "Ha egy lány csendes, szótlan, akkor bizonytalan, önbizalomhiányos. Az ilyen lánynak olyan társa van szüksége, aki tud neki segíteni abban, hogy nagyobb önbesülése legyen. Visszahúzódó álny mellé olyan férfi való, aki tud adni neki az energiáiból, de figyel arra, hogy ne nyomja el." Vagyis a nőt a férfinak kell rendbetennie, támogatnia, míg a férfi ezt oldja meg önerőből.
2021. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!