Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki komoly kapcsatot akar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki komoly kapcsatot akar a magánéletében és nem szexkapcsolatot, mivel kap többet?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert mindenki azt mondja, hogy a nők az extra barát iránt is éreznek érzelmet, más különben nem lenne intimitás, szenvedély meg minden. Egy férfi komoly, felvállalt kapcsolatban akkor miben kap többet? Nincs különbség!

2021. jan. 27. 10:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%
Szexkapcsolatban nem kell főzni mosni a pasira és takarítani a lakását. Érzelmek attól még lehetnek.
2021. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Mivel kapnak többet? Mondjuk egy társsal.

Tudod, egy társ nem pusztán egy szexpartner, és nem is csak egy barát.

2021. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy komoly kapcsolat csak annyi, hogy fix szexpartnered van? Szomorú.
2021. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem beszélgess el erről a kérdésről a szüleiddel. :)) Nekik mit adott a párkapcsolat?

Ja igen, ha nincs előtted normális párkapcsolati példa, akkor valószínűleg nem is fogod megérteni sajnos.

2021. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Komoly kapcsolatban együtt juttok előre. Szexkapcsolatban előveszitek egymást szórakozni, de a fontos pillanatokban úgysem lesz ott. Magyarán nem lehet rá számítani.
2021. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
37%
Párkapcsolatban sincs ott a másik a fontos pillanataidban, csak követelőzik.
2021. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
Van a lélek. És van, aki ezt tagadja vagy próbálja elfojtani. Mondjuk régen volt több pasival is szexkapcsolatom, de a legtöbb iránt nem éreztem semmi komolyat. Baxni jó volt, de érzelmileg üresek ezek a dolgok. Egy igazi párkapcsolat, ahol kölcsönös a szeretet, az ezerszer felemelőbb dolog.
2021. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Szexkapcsolatban mindenki elveszi ami "jár" neki.

Egy párkapcsolatban adni akar az ember, nem elvenni.

2021. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
19%

Jól gondolod, kérdező. A férfiaknak semmivel. Ezért is van az, hogy egy igazi alfahím ha etikus, akkor szexkapcsolatban van, ha gerinctelen, akkor pedig olyan párkapcsolatban, ahol ő használja ki a nőt, nem pedig fordítva (lásd: 1-es, nőnemű válaszoló válaszát), esetleg valami kitartott selyemfiúként vagy a szeretőjével pénzelteti magát aki szívesen adja, hiszen a béta férje pénzéből jut is marad is.


Szerinted miért találnak nehezen a nők komoly kapcsolatot? Pontosan ezért, mert alfát akarnak komoly kapcsolatra úgy, hogy béta tulajdonságokat várnak tőle. Mint mikor én oroszlánt akarok venni és már annyi pénzem van, mint Mészáros Lőrincnek és még mindig sírok, hogy nem találok oroszlánt, közben meg kiderül, hogy valójában békés, bújós, vegán oroszlánt szeretnék magamnak, aztán ajánlanak kecskét, birkát, zebrát, de egyik sem tetszik, mindegyiktől undorodom, nekem oroszlán kell, de legyen kedves, cuki, bújós és ne legyenek csúnya éles fogai sem...


És az aranyásóknak sem egyszerű, mert egyre több béta jön rá, főleg a gazdagabbak, hogy nem éri meg pénzelni egy nőt, mert hosszútávon a prostituált olcsóbb. Főleg ha importálsz magadnak Thaiföldről.

2021. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
8%

6: Ha hitvány embert választasz szánalmas szempontok alapján, lehetséges.


Én még így nem éreztem magam valaki mellett, mint te.

2021. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!