Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogyan ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan ismerkedjek, ha gyomorprobléma miatt büdös a szám? Tetszem neki, de ezt még nem tudja.

Figyelt kérdés

Mióta van ez a problémám, nem merek ismerkedni. Nem tudom, hogy mekkora problémát jelentene. Azt látom, hogy zárt térben az emberek, akikkel beszélgetek és közel vannak, érzik a kellemetlen szagot. Csóknál talán ez még rosszabb lenne. Emiatt nem merek lépni ahhoz a lányhoz, aki tetszik, és látom, hogy én is neki. Folyamatosan jeleket küld, hogy menjek már oda.

Elhívnám randizni, aztán az lenne, hogy nem merném megcsókolni, mert nem akarom ezzel elrontani. De eljöhet az az idő, amikor már arra fog gondolni, hogy miért nem csókol meg, biztos puhány. Beszélgetési távolságból ezt még nem feltétlenül érezni.

Én csak azt akarom, hogy ne ez legyen az első benyomás. Az egy dolog, hogy külsőre tetszem, de azt akarom, hogy lássa, hogy személyiség téren összeillünk, mielőtt esetleg csalódást okoznék neki ezzel, mert akkor nagyobb esély van rá, hogy ezzel együtt is elfogad, mint hogyha már ezzel kezdeném és aztán meg sem akar ismerni...

De előbb-utóbb odajutunk, és attól tartok, hogy azt fogja hinni, hogy ápolatlan vagyok. Pedig szép a fogsorom. Akkor lehet, hogy előtte inkább meg kéne magyarázni, nem utólag.


Az is lehet, hogy nem akkora gond ez, mint én azt elképzelem. De attól tartok, hogy még nagyobb baj ez, mint gondolom, mert lehet, hogy ez kizáró ok, emiatt nem akarna velem lenni, velem maradni egy ilyen csinos, fiatal lány, aki sok más férfit megkaphatna.



Nem tudom, mitévő legyek, hogyan lehetne ezt az összemelegedést felvezetni úgy, hogy jó legyen. Lányok, ti mit javasoltok ebben az esetben?



2021. jan. 28. 09:32
1 2 3 4
 1/37 Angel3000 ***** válasza:
30%
Szia! Sajnod ez tényleg egy pròbléma, de lehet „palàstolni „ ha ràgògumznàl, egy erôs mentolos izù ràgò sokat segithetne! Idôvel pedig el mondod majd neki a pròblémàdat. Ha értelmes, meg fogja érteni! Minden jòt!
2021. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Soha nem szerettem a rágót. De vannak ezek cukorka formában is, azt igen.
2021. jan. 28. 09:41
 3/37 anonim ***** válasza:
67%
Ne aggódd túl. Rágózz, amikor teheted, de ennél többet szerintem nem kell tenned. Ez nem akkora dolog. Nekem anyukám van hasonló problémája és ő is mindig rágót tart magánál. Sosem éreztem kellemetlennek a leheletét.
2021. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy gyomorprobéma?

Van, hogy a fogkő (íny alatt lévő) okoz kellemetlen szájszagot.

De ha valóban gyomorprobléma, érdemes lenne egy orvossal konzultálni, hogy mi az, ami segíthet ebben az esetben.

2021. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nekem még az sem nyomja el.
2021. jan. 28. 09:42
 6/37 A kérdező kommentje:
Semmit nem lehet tenni ez ügyben a gyomorprobléma miatt is rendszeres kezelésben részesülök, fogorvoshoz is szoktam járni, ha lehetett volna bármit is tenni, akkor már megtették volna.
2021. jan. 28. 09:44
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
szájvíz?
2021. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megoldani a gyomorproblémát, hogy megszűnjön a szájszag?
2021. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Fogmosás után szoktam használni Listerine-t, ez a kettő együtt szerintem kb egy vagy két órát kitart nagyjából (legalábbis akkor még nem szoktam látni az embereken, hogy érzik (annyira)), de pár órával később már nem sokat érnek.
2021. jan. 28. 09:47
 10/37 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Most látom, amit írtál, bocsi.
2021. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!