Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogyan ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan ismerkedjek, ha gyomorprobléma miatt büdös a szám? Tetszem neki, de ezt még nem tudja.

Figyelt kérdés

Mióta van ez a problémám, nem merek ismerkedni. Nem tudom, hogy mekkora problémát jelentene. Azt látom, hogy zárt térben az emberek, akikkel beszélgetek és közel vannak, érzik a kellemetlen szagot. Csóknál talán ez még rosszabb lenne. Emiatt nem merek lépni ahhoz a lányhoz, aki tetszik, és látom, hogy én is neki. Folyamatosan jeleket küld, hogy menjek már oda.

Elhívnám randizni, aztán az lenne, hogy nem merném megcsókolni, mert nem akarom ezzel elrontani. De eljöhet az az idő, amikor már arra fog gondolni, hogy miért nem csókol meg, biztos puhány. Beszélgetési távolságból ezt még nem feltétlenül érezni.

Én csak azt akarom, hogy ne ez legyen az első benyomás. Az egy dolog, hogy külsőre tetszem, de azt akarom, hogy lássa, hogy személyiség téren összeillünk, mielőtt esetleg csalódást okoznék neki ezzel, mert akkor nagyobb esély van rá, hogy ezzel együtt is elfogad, mint hogyha már ezzel kezdeném és aztán meg sem akar ismerni...

De előbb-utóbb odajutunk, és attól tartok, hogy azt fogja hinni, hogy ápolatlan vagyok. Pedig szép a fogsorom. Akkor lehet, hogy előtte inkább meg kéne magyarázni, nem utólag.


Az is lehet, hogy nem akkora gond ez, mint én azt elképzelem. De attól tartok, hogy még nagyobb baj ez, mint gondolom, mert lehet, hogy ez kizáró ok, emiatt nem akarna velem lenni, velem maradni egy ilyen csinos, fiatal lány, aki sok más férfit megkaphatna.



Nem tudom, mitévő legyek, hogyan lehetne ezt az összemelegedést felvezetni úgy, hogy jó legyen. Lányok, ti mit javasoltok ebben az esetben?



2021. jan. 28. 09:32
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Nem megoldható, nem gyógyítható dolog ez.
2021. jan. 28. 09:48
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
És ha tartanál magadnál szájvizet és pár óránként megismételnéd az öblögetést?
2021. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Nem vihetem mindenhova magammal. De a leírás alapján nem is ajánlott napi pár alkalomnál többször, abban is vannak vegyszerek.
2021. jan. 28. 10:04
 14/37 anonim ***** válasza:
44%
Hogy neked mennyi bajod van bmeg és mennyire nem vagy hajlandó semmit tenni azért, hogy változtass...
2021. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
81%

Mindenre a kifogás... nem szeretem a rágót, nem szájvizezhetek naponta többször...

Beláthatnád, hogy ez egy olyan probléma amivel együtt kell élned ezentúl. Biztos van valami szájsprey, meg megtudnád szokni a rágót. De ne az erdei gyümölcsöset, hanem erős mentolosat fokozatosan.

2021. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Rágó helyett a cukor formájút szeretem, és szoktam is használni, de tapasztalatom szerint sajnos nem oldja meg, lehet, talán segít valamennyit, de nem elég ahhoz, hogy elfedje.

A szájvizet kétszer javasolt használni naponta, gyakrabban nem.

2021. jan. 28. 10:15
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Okkal javasoltak rágót, a cukor szart sem ér, csak ront a helyzeten...
2021. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
89%
Fogat mosni lehet többször is egy nap. Ha ennyire zavar és elzárkózol mindentől akkor nem fogsz tudni randizni.
2021. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Szerintem az Orbit Drops erősebb, mint a rágó. A rágót az első 1-2 perc után már kb nem is érzem, de a Drops cukrot még sokkal utána is bőven. Nemcsak jobban szeretem, de szerintem hatékonyabb is. És még az is kevés ahhoz, hogy elnyomja a kellemetlen szagot.


A fogmosással is az van, hogy akkor óránként ezt kellene tennem. De volt már rá példa, hogy valaki fél órával fogmosás után is befogta az orrát. Azzal már nehéz mit tennem.

2021. jan. 28. 10:26
 20/37 A kérdező kommentje:
Sőt már nem is a Dropsot használom, hanem Orbit Professional Mints. Az a legjobb.
2021. jan. 28. 10:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!