Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogyan ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan ismerkedjek, ha gyomorprobléma miatt büdös a szám? Tetszem neki, de ezt még nem tudja.

Figyelt kérdés

Mióta van ez a problémám, nem merek ismerkedni. Nem tudom, hogy mekkora problémát jelentene. Azt látom, hogy zárt térben az emberek, akikkel beszélgetek és közel vannak, érzik a kellemetlen szagot. Csóknál talán ez még rosszabb lenne. Emiatt nem merek lépni ahhoz a lányhoz, aki tetszik, és látom, hogy én is neki. Folyamatosan jeleket küld, hogy menjek már oda.

Elhívnám randizni, aztán az lenne, hogy nem merném megcsókolni, mert nem akarom ezzel elrontani. De eljöhet az az idő, amikor már arra fog gondolni, hogy miért nem csókol meg, biztos puhány. Beszélgetési távolságból ezt még nem feltétlenül érezni.

Én csak azt akarom, hogy ne ez legyen az első benyomás. Az egy dolog, hogy külsőre tetszem, de azt akarom, hogy lássa, hogy személyiség téren összeillünk, mielőtt esetleg csalódást okoznék neki ezzel, mert akkor nagyobb esély van rá, hogy ezzel együtt is elfogad, mint hogyha már ezzel kezdeném és aztán meg sem akar ismerni...

De előbb-utóbb odajutunk, és attól tartok, hogy azt fogja hinni, hogy ápolatlan vagyok. Pedig szép a fogsorom. Akkor lehet, hogy előtte inkább meg kéne magyarázni, nem utólag.


Az is lehet, hogy nem akkora gond ez, mint én azt elképzelem. De attól tartok, hogy még nagyobb baj ez, mint gondolom, mert lehet, hogy ez kizáró ok, emiatt nem akarna velem lenni, velem maradni egy ilyen csinos, fiatal lány, aki sok más férfit megkaphatna.



Nem tudom, mitévő legyek, hogyan lehetne ezt az összemelegedést felvezetni úgy, hogy jó legyen. Lányok, ti mit javasoltok ebben az esetben?



2021. jan. 28. 09:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
97%

A kérdezőnek nem a szája a büdös, a gyomrából jön ki a szag. Ezen nem segít a rágó, nem fedi el.

A gyomorproblémát kéne kezelni, mást nem lehet tenni. Azt viszont nem hiszem, hogy semmit nem lehet tenni a gyomorbaj ellen. Valamivel csak lehet enyhíteni.

2021. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy szerintem erősebb a probléma, mint azt ti gondoljátok, és nincs mindig mindenhol alkalom ennek teljes kiküszöbölésére.

Amit lehet, azt megteszek, de sajnos az nem elég, csak részleges megoldás.

Ezért vagyok kíváncsi az ismerkedéssel kapcsolatos tanácsokra, nem a szájápolás szekcióban tettem fel a kérdést.

2021. jan. 28. 10:41
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor változtass az étrendeden. Ha semmi nem segít, talán az igen. Kevesebb mű, kevesebb fűszeres, sovány húsok, sok zöldség, sok gyümölcs, kevés fehérliszt. Tehát könnyítsd meg az emésztésed.
2021. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

22 Nézd, én nem fogok neked hazudni. Borzasztóan taszító, akkor is, ha nem tehetsz róla. Ezért kéne megpróbálni kezelni. Én is ismerek ilyen embert, szerencsétlennek szó szerint fekália szag áramlik ki a szájából. Viszont ez az ember házas.

Biztosan van, aki ezen túl tud lendülni, olyan is van, aki emiatt megszakítja az ismerkedést. Mindkettőt megértem. Ilyesmit az emberek hajlandóbbak elviselni, ha egy hosszú kapcsolat során jön elő, mint hogy már az ismerkedés alatt is fennál a probléma.

2021. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Talán az még tűrhető, hogy fogat mosok, szájvizet használok, és az azt követő 1-2 órában, amikor a randi van, az még nagyjából kitart addig.

A legnagyobb baj olyankor szokott lenni, amikor ezt reggel megteszem, aztán elmegyek dolgozni, és délután munka után van még valami program, és a kettő között nem tudok ismét fogat mosni. Szóval úgy a mindennapokban. Annyit meg tudok tenni, hogy a nővel való találka előtt mindig megteszem. Olyankor jobb a helyzet valamivel.

De ez csak a beszélgetések alapján lévő tapasztalat. Csók közben még közelebb vagyunk egymáshoz... lehet, hogy 5 perccel fogmosás után is érezni már a rossz szagot.

2021. jan. 28. 11:08
 26/37 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mi az, hogy pszichoszomatika?


A problémád ha nem veled született, akkor két szintről eredhet:


1.Egyéni sors.


2.Transzgenerációs transzmisszó.


Ha veled született, az a keleti bölcseleti rendszerek szerint pedig a karmikus szint. Most ezt nem szeretném kibontani, ugyanis szükséges hozzá nyitottság a témára, és mindenkinek szíve joga elfogadni, vagy nem elfogadni, csak a teljesség kedvéért jegyeztem meg. Viszont az első két szint már elég jól fel van tárva ahhoz, hogy ne lehessen tagadni, a nyugati orvostudomány is egyre jobban elismeri, és minden modern kutatás alátámasztja a tudat anyag feletti valóságát.


Függetlenül attól, hogy egyetértesz-e az elmélettel, avagy sem, mindenképpen megkerülhetetlen tény az, hogy érdemes megpróbálnod ezen a vonalon elindulni, mert veszíteni valód nincs, de nyerhetsz egy teljes életet.

2021. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom elhinni, hogy nem gyógyítható.

Leírás alapján folyamatosan nyitott gyomorszájnak hangzik, erre van műtét. Járj a dokik nyakára amíg meg nem csinálják

2021. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

A probléma a gyomorból ered, emésztési zavarok. Interneten rengeteg cikket találsz erről, elsősorban a táplálkozásodon kell változtatnod, hogy mit viszel be a szervezetedbe. Amit enned kéne az a gluténmentes, laktózmentes élelmiszerek, ezek is mind nehezítik az emésztést. Valamint kevesebb szénhidrát cukor, zsír, fűszeres ételek, több fehérje. Például több zöldség, gyümölcs, C-vitamin, lehet vashiányod is van. Cigi, alkohol kizárva, kávét is próbáld csökkenteni. Próbálj meg diétázni.

A szájhigiéniádra is ügyej, fogkőeltávolítás, napi 2-szer szájvíz, 2-szer fogmosás, rendszeres rágózás és ami talán a legfontosabb, hogy a nyelvedről távolítsd el a lepedéket amennyire csak tudod, drogériákban lehet kapni erre alkalmas eltávolítókat, keféket. Mindezek mellett egy belgyógyász mellett megnézetném a manduláidat is, lehet mandulaköved van, ami szintén okozhat dögszagot a szádban. Keress rá erre is interneten. Ismerősömnek is volt, elment miatta orvoshoz.

2021. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Nyított gyomorszájra van műtét. Volt olyan ismerősöm, akinek ugyan ez volt a problémája és megműtötték.

Valaki irta fentebb hogy egyél több zöldséget, viszont az nem fogja megoldani a problémád, még ha egészségesek is nagyon, de több gáz termelődik tőle, es mivel gyomrodból jön a probléma, sokkal erőteljesebb lesz a szaga. Nem lebeszélni akarlak az egészséges életmódtól, viszont randi előtt semmi képp ne egyél zöldségeket.

2021. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy nyitott gyomorszáj a probléma, emiatt kell felpolcolva aludnom is.

A műtét nem mindig oldja meg sajnos, és ráadásul veszélye is van, hogy miatta más komplikációk is fellépnek.

2021. jan. 28. 13:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!