Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogyan ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan ismerkedjek, ha gyomorprobléma miatt büdös a szám? Tetszem neki, de ezt még nem tudja.

Figyelt kérdés

Mióta van ez a problémám, nem merek ismerkedni. Nem tudom, hogy mekkora problémát jelentene. Azt látom, hogy zárt térben az emberek, akikkel beszélgetek és közel vannak, érzik a kellemetlen szagot. Csóknál talán ez még rosszabb lenne. Emiatt nem merek lépni ahhoz a lányhoz, aki tetszik, és látom, hogy én is neki. Folyamatosan jeleket küld, hogy menjek már oda.

Elhívnám randizni, aztán az lenne, hogy nem merném megcsókolni, mert nem akarom ezzel elrontani. De eljöhet az az idő, amikor már arra fog gondolni, hogy miért nem csókol meg, biztos puhány. Beszélgetési távolságból ezt még nem feltétlenül érezni.

Én csak azt akarom, hogy ne ez legyen az első benyomás. Az egy dolog, hogy külsőre tetszem, de azt akarom, hogy lássa, hogy személyiség téren összeillünk, mielőtt esetleg csalódást okoznék neki ezzel, mert akkor nagyobb esély van rá, hogy ezzel együtt is elfogad, mint hogyha már ezzel kezdeném és aztán meg sem akar ismerni...

De előbb-utóbb odajutunk, és attól tartok, hogy azt fogja hinni, hogy ápolatlan vagyok. Pedig szép a fogsorom. Akkor lehet, hogy előtte inkább meg kéne magyarázni, nem utólag.


Az is lehet, hogy nem akkora gond ez, mint én azt elképzelem. De attól tartok, hogy még nagyobb baj ez, mint gondolom, mert lehet, hogy ez kizáró ok, emiatt nem akarna velem lenni, velem maradni egy ilyen csinos, fiatal lány, aki sok más férfit megkaphatna.



Nem tudom, mitévő legyek, hogyan lehetne ezt az összemelegedést felvezetni úgy, hogy jó legyen. Lányok, ti mit javasoltok ebben az esetben?



2021. jan. 28. 09:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
30 Én nem akarlak befolyásolni, de ennél már csak jobb lenne, ha rászánnád magad a műtétre. Minden műtétnél történhet komplikáció, viszont nem mindegy mit nyersz a sikeres műtéttel.
2021. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor az egész kérdés csak arról szól, hogy mennyire viselik el, ha bélszagú a szád, nem pedig arról, hogy mit tegyél, ha nem akarod, hogy az legyen.


Ebben az esetben a válaszom az, hogy zavarna és valószínűleg undorral csókolnám meg az illetőt akkor is, ha tudom, hogy mi a baja.

2021. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
És csók nélkül nem lehet kapcsolatot folytatni?
2021. jan. 28. 13:32
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megsérteni, de mint nőnek szerintem nagyon kiábrándító a büdös száj. Meg visszafelé is. Jó, a reggeli szájszag fogmosás előtt az teljesen normális és elviselhető egy kapcsolatban, de ha már ismerkedésnél is érzem, hogy bűzlik a leheleted, akkor bármennyire is lehetsz az esetem meg az ideálom, ki fog ábrándítani, mert az ember akaratlanul is azt szűri le ezt ebből amíg nem ismer, hogy igénytelen vagy. Régebb óta tartó párkapcsolatban ez megint más...
2021. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
70%

A párom apukájának durva szájszaga van, ha egy autóban ülünk, nagyon hamar érződni kezd.

A párom is örökölte. Elkezdtem zöldségekhez szoktatni a páromat, naponta eszik alap zöldeket, paradicsom, paprika, uborka, sali.

Nem szűnt meg teljesen a szájszaga, de jóval jóval gyengébb lett.

Mondjuk eddig a reggeli fogmosás után szinte azonnal éreztem, most meg délutánra kezd valamicske érződni.

Nem egyik napról, hétről a másikra történt a változás, de megtörtént.

2021. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Gyógynövényekkel-amik támogatják az emésztést, és jó levelet biztosítanak - próbálkoztál már?

[link]

2021. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
*leheletet
2021. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!