Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet komoly kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet komoly kapcsolatra partnert keresni találni úgy hogy van 1 saját gyermek?

Figyelt kérdés
A gyermeket én nevelem és ffi vagyok 43.

2021. jan. 28. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A nok azert rugalmasabban kezelik a gyerek temat, ne add fel.
2021. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Én társkeresőn találtam. Nálam 2 gyerek volt és idősebb is vagyok. Elsőnek igaza van, bárkivel randiztam, egyiknek sem volt probléma. Kiírtam az adatlapomra, hogy ne legyen félreértés belőle.
2021. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Ha jó a külsőd, és van pénzed+házad, akkor bárhol.
2021. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Magadhoz hasonlót keress , aki szinten elvált és gyerekes.

Fiatal gyermektelen nők nem igazán tolerálják ezt.

2021. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

@1: a múltkor volt itt egy kérdés, hogy járnál e gyerekes emberrel.


A rugalmasan kezelő nők 99%-a mondta, hogy soha, a férfiaknál ugyanez kb 30% volt.

2021. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

A "rugalmasan kezelő nők" gyermektelenek voltak nyilván. Én is elvált anyuka vagyok és számomra abszolút nyerő egy apuka. Társkeresőn legyél őszinte erről, és te is anyukákkal próbálj ismerkedni, ők nem fognak a gyerek miatt lepattintani. (más miatt lehet, azt nem tudom)

Nekem meg pont az volt a bajom, hogy apuka alig írt rám, mindig gyerektelen férfiak akik csak elviekben voltak rugalmasak gyerek ügyben, gyakorlatilag már nagyon nem.

2021. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt egy kérdés nemrég egy 40 éves szinglitől,aki gyerekkérdés miatt pánikolt. Javasoltam Neki,hogy olyan pasival ismerkedjen akinek van gyereke és elfogadják egymást.
2021. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
#8 Hogy te milyen undorító vagy, emlékszem pedig kérdésedre, hogy itt paráztál, miért nem kellesz a nőknek. Talán mert te is kivénhedt vagy. Ja nem, a stílusod miatt. Persze szerinted azért, mert túl sportos vagy.
2021. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem két gyerekem van, az apjukkal nem vagyunk már együtt, viszont nem akarok még ismerkedni. De, ha majd oda jutok, nálam kizáró ok a gyermektelen férfi. Pontosan azért, mert fogalma sincs, hogy milyen gyermeket nevelni, nem olyan a tolerancia szintje, egyszerűen éretlennek tartom. Nyilván mindig van kivétel.

Ez az én véleményem, mielőtt bárki kígyót békát vágna hozzám.

2021. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyik tippem a padaam.hu. Kimondottan elvált gyerekeseknek társkereső, volt onnan több randim, bár nem lett kapcsolat.


Élőben érdemesebb talán próbálkozni, mondjuk játszótereken, ha látod, hogy szingli az anyuka (esetleg finoman puhatolózni). Rengeteg szingli anyuka van, akik már feladták a társkeresést, de közben szeretnének komoly párt.

2021. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!