Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még soha nem volt diplomás pasim?

Figyelt kérdés

Tudom nem a diplomán múlik,de nagyon elgondolkodtam most ezen mi lehet az oka vagy a háttere ennek, hogy így alakult.

Nekem érettségim és szakmám van.

31N


31N


2021. jan. 30. 09:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%

Érdeklődési és ismerettségi körötök különbözik. Amúgy miért szeretnél diplomás pasit?

Vagy ez is csak incelkérdés, miszerint a gonosz nők csak a diplomásokra hajtanak?

2021. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem incelkérdés, csak elgondolkodtatott mi lehet az oka ennek.
2021. jan. 30. 09:53
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Honnan ismerted meh az exeid? Ha neked nincs diplomád, akkor valószínűleg munkahelyen, stb, olyan körökben mozogsz, ahol szintén diploma nélküli emberek vannak?
2021. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
16%

Nem állnak veled szóba, mert olyan vagy, mint öreganyám tévéje. (Nagyképernyős és homályos)


Viccet félretéve...szűrd rá őket, aztán olyan lesz.

2021. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Kozmetikus vagyok, így munkahelyen nem igazán tudok ismerkedni.

Volt akit egy barátnőm pasija által ismertem meg, volt akit tàrskeresőn és volt akit korábbról ismertem meg egy településen laktunk korábban.


Köszi a privátot, nem ez alapján keresek csak elgondolkodtatott mi lehet bennem a hiba ?vagy ha nem is konkrét hiba csak miért nem vonzom őket ?

2021. jan. 30. 10:01
 6/35 anonim ***** válasza:
76%
Miért is fontos az, hogy diplomás legyen? Azzal jár valami?
2021. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
61%

Nem őket nem vonzod, hanem te nem vonzódsz hozzájuk.



Egyébként olyan sok pasid volt, hogy ez az egy szempont ennyire feltűnt? Mert nem mindegy, hogy 3-ból vagy 30-ból nem volt egy diplomás sem. Meg az alkalmikról se biztos, hogy tudod, hogy volt-e diplomája, de néha még a keresztnevét sem.

2021. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

6 Leírtam az imént, hogy nem ez alapján keresek szimplán csak elgondolkodtatott a dolog.


7 Nem alkalmizok így ilyen nem volt.

Igazából tényleg ez tűnt fel valamiért ez a szempont ... én sem értem.

2021. jan. 30. 10:17
 9/35 anonim ***** válasza:
17%

Igazad van! Ne add le a mércét! Diploma nélkül csak életképtelen , buta lúzer pasasok vannak!


29/N

2021. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
65%
Akarsz egyet magadnak? :)
2021. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!