Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan nő egyáltalán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő egyáltalán a mostani fiatalságban, akinek nem gépész-villamos vagy IT mérnök a párja, hanem sima átlag pasi (vagy sima átlag diplomás, pl bölcsész, természettudós, stb)?

Figyelt kérdés
Ma 18 ismerőst néztem meg, csak úgy random. 14 sima átlag nő, pl óvónő, védőnő, gyógyszertáros, köztisztviselő stb. Mind a 14 nek ezek a mérnökök a párjai. Ami azért 18 ból 14, az igencsak sok. Ezek szerintem manapság minden jött ment elvégzi a mérnöki szakot (ismerek ezek közül a pasik közül vagy 5 öt, egyszerűbbek mint egy faék).
2021. jan. 17. 18:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
95%

Az én barátnőmnek nem mérnök a pasija. Még egy év van vissza a mérnöki diplomámig! :D

Amúgy, szimplán irigy vagy. Ugorj le a kocsmába és kérdezd meg a kocsmárost, hogy van e nője. Ugorj le a lidl-ba és kérdezz meg pár férfi pénztárost, hogy van e nőjük.

Ha meg, tényleg olyan egyszerű elvégezni a mérnökit, miért nem csinálod? A tervezési feladatokat biztos kiráznád egy óra alatt a kisujjadból.

2021. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
85%

A férfiakban sokk jobban benne van az, hogy pénzt kell keresniük, így sokkal inkább ésszel, mint szívvel választanak pályát. Szóval alapból kevés pasi megy természettudósnak, tanárnak, óvodapedagógusnak, bölcsésznek.


Nagyovb statisztikák szerint még egyáltalán nincs igazad, mert pont nemrég volt egy cikk arról hogy a nők sokkal gyakrabban választanak (végzettség tekintetében) maguk alatt, mint a férfiak.


De ha példákat is szeretnél, nekem van orvos nő ismerősöm, akinek a férje tanár. És olyan is akinek teológus. És olyan, akinek karmester.

2021. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
84%
Sokk=sokkal
2021. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
92%

Ha minden jött ment el tudja végezni, akkor hajrá, előtted is ott a lehetőség. Most ránéztem egyébként barátnőim kapcsolatára. Magamn em veszem ide, mert IT technikus a férjem, én pszichológus vagyok. Nos, a teljesség igénye nélkül ezeket a párokat láttam:

1: óvónő lány, erdész férfi

2: gyárban dolgozó lány, targoncás férfi

3: pszichológus lány, pszichológus férfi

4: ügyfélszolgálatos lány, biztosítással foglalkozó férfi

5: pszichológus lány, szociális munkás férfi

6: irodai asszisztens lány, fotós férfi

Nos, ahogy láthatod nem csak IT-sokból és mérnökökből áll a világ.

2021. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

Ha meg, tényleg olyan egyszerű elvégezni a mérnökit, miért nem csinálod?


Mert gyűlölöm a matekot.

2021. jan. 17. 19:03
 6/61 anonim ***** válasza:
71%

De ez miért baj? Én a legjobbat szeretném a gyerekeimnek es magamnak. Egy mernök nyilván többet keres, mint egy sori dolgozó.

Az óvónő az átlag? Hát egy férfi pont annak orul, ha egy nő nem rommá dolgozza magát es karriert epit, hanem "Nőies" foglalkozasa van, lehetőség szerint 8 orás.

2021. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
79%

"Mert gyűlölöm a matekot."


Ja, hát, sokan vannak így... Én sem szeretem, de mégis csinálom. :D

2021. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
75%
Gyűlölöd, vagy nem megy? Nem mindegy! Ha szerinted az nyitja. Végezd el!
2021. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
59%
ennek a kerdesnek mi ertelme? te most irigykedsz a mernok ferfiakra vagy mi? mivel sok mernok kerul ki a felsooktatasban, ezert aranyaiban sokan vannak, igen. de van egy csomo mas szakma is..
2021. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Gyűlölöd, vagy nem megy?


A kettő általában kéz a kézben jár, nem érdekel, nem is megy így nem foglalkozom vele. Ennyi. Hiáéba vagyok diplomás, fele annyit keresek mint egy mérnök. ÉS ezért alapjában véve a társadalmat és kormányt (vagy a versenyszférát)teszem hibássá, mert én is ugyanolyan értékes munkát végzek, mint pl egy informatikus

2021. jan. 17. 19:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!