Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki próbáltam a Facebook társkeresőt, de 1 mondanál tőbbet nem tudtam írni egy csajnak. Mit tegyek ha ilyen luzer vagyok? Nagyon nem megy az ismerkedés.f

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejtős. Szerintem a facebook társkeresőn párt találni a legesélytelenebb. Mindenkinek van facebook és van kb a városodban mondjuk 5 ezer másik pasi akivel versenyezned kéne. Ha nem nézel ki brutál jól akkor esélytelen.

Persze nem tudom hány éves vagy de inkább randivonal, tinder, badoot-t ajánlanám.

2021. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1 es

Azok nem jöttek be.

De a leg nagyobb gondom hogy nem tudok kommunikálni.Nekem bonyolult a csajozás. 32f

2021. jan. 31. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Nem a kommunikációval van baj. A kinézettel. Elmondom neked, hogy én akármilyen szöveggel próbálkoztam kb 2%-ban válaszoltak.

Haverom meg kigyúrt, bmw-s, jóképű pasi, ő meg csak annyi szokott írni, hogy szia, bejönnek a képeid, beszélgessünk és kb 90%-ban válaszolnak a lányok amiből nem egyszer volt már kavarás is meg hosszabb kapcsolat is. A neten mindenki a képek alapján ítél.

2021. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nőként pont, hogy a facebookos app a legszimpibb. A harmadik férfival találkoztam onnan a minap, míg tinderről 0-val.

A mostani lesz remélem az utolsó, ő elég szimpatikus nekem. :)

Egyébként van benne igazság, hogy neten a képek alapján dönt az ember, mi más alapján? Na de csak elsőre. Alapvetően nem elég 1-2 jó kép, ha 2 értelmes mondatot nem tud összehozni az illető, akkor tőlem aztán az Eiffel - torony tetején is lehet fejenállós képe, vagy lehet akármennyire kigyúrt szépfiú.

Én is képek alapján választok nyilván, de inkább azokat "húzom be", akiknek az érdeklődési köre látszik a képein és megegyezik az enyémekkel. (túra, bicaj, stb)

A mostani férfit is csak ezért húztam be, ha csak az arcát néztem volna, valószínűleg balra ment volna, mivel nem túl előnyös képei voltak.

Viszont az érdeklődési kör közös, jó magas, ami nálam szempont, mert én is az vagyok. :D úgyhogy 50-50 - vel indultam neki a randinak, de szerencsére élőben megfogott. :)

Úgyhogy nem minden egy szép pofi, srácok.

2021. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

FB a legtrébb a lányok válaszadási arányát tekintve.


Könnyű regisztrálni, a legtöbbjük nem gondolja komolyan csak elfogadta a feltételeket, hátha itt majd Ryan Goslingok fognak neki írogatni, hiába 100 kilos árufeltöltő a csömöri madarastescoban....

2021. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!