Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyik pillanatról a másikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik pillanatról a másikra eltűnt? Veletek előfordult már ilyen helyzet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival akivel a kezdetektől fogva nagyon jól kijöttünk. Találkozgatni kezdtünk és működött köztünk a kémia, imádtam a hangját, minden érintése jól esett, nagyon szerettem vele lenni. Rajta is ugyanezt láttam, minden nap több órán át beszélgettünk, alig vártuk hogy újra láthassuk egymást. Teljesen azt láttam rajta hogy belémszeretett, össze is jöttünk és 1 hónapig együtt voltunk, majd egyik percről a másikra közölte velem hogy ő mégsem akar engem, eddig biztos volt benne hogy szeret, de most már nem tudja mit akar, ezért legyen vége.


Aki ilyet csinál az szerette a másikat egyáltalán valaha is? Vagy inkább csak el akarta hitetni a másikkal vagy saját magával is, hogy szereti a másikat, miközben nem? Egyik pillanatról a másikra megváltozhat bárkiben is amit érez a másik iránt? Vagy csak meg voltam vezetve végig?



2021. febr. 1. 20:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Bárki eljátszhat bármit.
2021. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Hozzád költözött?

Biztosan talált mást. Tovább állt.

2021. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Hány évesek vagytok? Ha nagyon fiatalok vagytok akkor az is lehet, hogy még nem élte ki magát.
2021. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Megvaltozhat. Nem biztos, hogy meg voltal vezetve. Fel a kotodestol, nem elte ki magat, eretlen erzelmileg, mentalis problemakkal kuzd, egyszeruen atvert stb. Nagyon sok dolog allhat a hatterben.


Egy biztos, azzal jartal jol, hogy meg most eltunt, hidd el! Engedd el ot...

2021. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Általában ilyenkor vagy valami történik vagy tényleg végig megvezetett
2021. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Szóval volt egy top pasi, akibe egyből belezúgtál, ő pedig előadta a szépet, hogy megfektessen?
2021. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nyilván a részleteket kihagytam a dologból. Ha valakit érdekel elmesélem részletesebben, mert szeretném érteni ezt. De elengedtem. Nyilván jobb hogy most derült ki ez, csak hatalmas csalódás volt ez így.


Felnőttek vagyunk már egyébként.

2021. febr. 1. 21:59
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Elmesélheted részletesen is, de eléggé így néz ki a sztori. Esélyes, hogy csak a szexért csinálta. Elég sok ilyet láttam már.
2021. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ő nem akart velem lefeküdni a kezdetekkor. Éreztem is rajta hogy nem arra ment, különben miért várt volna vele ha ott volt a lehetősége rá.
2021. febr. 1. 22:09
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Keresi még az igazit.


Hiába hiszed az ellenkezőjét, nem te vagy (voltál) az.

2021. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!