Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tévhit vagy reális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tévhit vagy reális dolog az hogy egy nagyon kövér csóró férfi tud annnyira kompenzálni humorral kedvességgel dumával hogy nagyon csinos vékony barátnője legyen?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nekem teljesen bejönnek az ilyen férfiak, de csak akkor, ha hasonlóan empatikusak, megértőek és elfogadóak, mint én.
2017. máj. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Vékony, csinos lány vagyok, szeretek sportolni, pasikban is csak a sportosak tetszenek. Nem csak a külsejük miatt, hanem mert így ezen a téren egyezik az életmódunk, életfelfogásunk, mindkettőnknek fontos az egészséges élet. A kövér pasik engem taszítanak, lehet akármilyen dumájuk. Sajnálom, ha ezzel megbántok valakit, de ez van.

21N

2017. máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet ezekről beszélgetni, elméleteket gyártani, de tegnap olyat láttam hogy elvesztettem minden hitet és reményt, a harcot ezennel feladom.
2017. máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. Mit láttál?
2017. máj. 11. 08:29
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát... Kövér is, csóró is, elég eselytelen
2017. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Szedjétek már össze magatokat, fogyjatok le.
2017. máj. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben tévhit. Rengeteg jó humorú, kedves pasi van, aki még ki is néz valahogy. Nem tud annyit kompenzálni, hogy labdába rúgjon mellettük.
2017. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én duci lány vagyok, de még én sem járnék veled. Normális alkatú pasim van, aki jó munlnkahelyen dolgozik és emellé pluszban még humoros és kedves is, pedig semmit sem kell kompenzálnia.
2017. máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tévhit. Voltak/vannak ilyen ismerőseim. Helyes, kedves arcú férfiak egyébként, gondolom az is számít. Nem tudom, másnak mi számít nagyon kövérnek, 175-180 centi és kb 120 kiló már elég kövér számomra. Az egyik ilyen illető, akit ismerek, ráadásul egy nála jobb képű(nek szamító), sportosabb férfitől csábította el a csinos feleségét.
2017. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lattam mar erre peldat.

Többet is. Van olyan baratom, aki ilyen volt, amikor gyönyörü baratnöjevel megismerkedett, azota ö is edz es egeszsegesen taplalkozik es kifejezetten jol nez ki.


Lattam olyat is, hogy egy ilyen srac raadasul roma kisebbseghez tartozik es csodaszep baratnöje van (aki nem roma etnikumu). Elöször nem hittem a szememnek, de megismerve a sracot mar en is rohadtul örültem nekik es megertettem, hogy a lany miert van oda erte. Azt akkor sem tudom, hogy a duci, csoro csavo hogyan kapott egyaltalan eselyt egy ilyen lanynal, hogy megmutathassa szemelyiseget, de neki sikerült valahogy es sugarzik roluk a boldogsag.

2017. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!