Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az a legfőbb célom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az a legfőbb célom, hogy szexmániás nőt találjak PÁRkapcsolatra, akkor hol és hogyan keressem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most covid van, de az internetet lehetőleg hanyagolnám, itt akkora igény van az ilyen nőkre, hogy még a 120 kilós 50+-os nőkért is élet-halál harcot kell vívni, olyan meg nem kellene, mert én is fiatal és sportos srác vagyok.


Társkeresőre ha férfiként kiírom ezt, akkor nem sok esélyem van. Alekosz is tök régóta keres szexmániás nőket és még híres is és még sincs azért akkora sikere. Én meg egy ismeretlen noname idegen vagyok.


Nem alkalmi kalandokat akarok, hanem olyan nőt, akivel lehet akár naponta 4-5-6 vagy több alkalommal is szexelni.


Kétszer volt ilyen párom, áloméletem volt, állandóan szexeltünk, bárhol voltunk. Mindenhol megoldottuk diszkréten. :)


Az egyikkel azért ment tönkre, mert csak szerető volt és nem akarta otthagyni a gazdag férjét én meg még fiatal hülyegyerek voltam és bedurciztam, mert elhittem az ígéreteit. Meg akkor még nem volt sok tapasztalatom a nők terén és abban a hiú ábrándban éltem, hogy minden nő ilyen, csak ki kell hozni belőle és a férfiak a balf..szok meg lúzerek, azokban a kapcsolatokban, ahol nincs rendszeres szex. Aztán egyre több olyan nőbe futottam bele, ahol pár hétnél tovább nem is tartott a kapcsolat, merthogy én állandóan csak szexelni akarok meg stb. De szívni a véremet azt tudta mindegyik, naponta küldjem a szívecskéket meg érdeklődjek a hogylétük felől - nem is tudom hogy tudtak emberek élni az okostelefonok előtt, rejtély.


Aztán volt egy másik lány, vele is sokáig jó volt, vele azért ment tönkre, mert az aranyásó barátnői rábeszélték, hogy ha ennyire szeret szexelni, akkor pénzt is csinálhatna belőle.


Utána meg megint ezek a kínlódások, a végén már tényleg randizni se volt kedvem elmenni, mert mindig ugyanaz a forgatókönyv.



2021. febr. 2. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nincs szexmániás nő, amíg nem találkozik ügyes férfival. 😉
2021. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Áruld már el, hogy hogy lehet naponta 5-6 vagy még több alkalommal szexelni? Te egyébként dolgozol? Vagy csinálsz bármi mást dugáson kívül?
2021. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
#2 dehogy csinál.. olyan mint az aranyhörcsögöm.. ha folyamatosan lány hörcsögöt teszek elé, akkor képes lenne a halálba dugni magát
2021. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Hát nemtudom hol keresel, de szinte az összes nőm szexmániás volt. pedig inkább az ártatlanabb nők vonzanak és elég lenne olyan, hogy napi 1 vagy 2 naponta.

De nemtudom, hogy lehet bírni 4-5-6 vagy több menetet, ha minimum félórával számolunk az 2-3 óra. emellett még dolgozni, főzni, lakást rendben tartani, elmenni boltba, aludni eleget.. lehetetlen :D

2021. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez ugrott be elsőként, hogy az ilyen ember MIKOR DOLGOZIK? :D És odáig még el sem jutottunk, hogy főzés, evés, takarítás, beszélgetés, esetleg valami értelmes hobbi... tényleg olyan szinten lehetsz, mint valami mezei nyúl, aki csak dug éjjel-nappal.
2021. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Te is csak addig akarsz majd szexmániás nőt, amíg nem találsz egyet...
2021. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor alszol és dolgozol? Hobbi(k)?


Elég unalmas ember lehetsz...

2021. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6-osnak igaza van. Majd eljutsz oda, hogy a „szereti a szexet” és a „szexmániás” közt van különbség.


Volt ilyen szexmániás nőm és ha nem tapasztalom meg személyesen, akkor nem is hiszem el, de már egyáltalán nem kívántam a szexet, pedig csinos volt...


Én is szeretek sokat dugni, de ha állandóan dug az ember, az lesz a megszokott és ráun.

2021. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát veled se szexelnék, még ha rá lennék szorulva se.

Ez nagyon unszinpatikus, amit kiírtál magadból.

2021. febr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A 8-as tudja miről beszél - ellentétben veled, kérdező!

A szexmánia egy nőnél nem jópofa dolog, hanem egy Isten csapása, egy jórészt kezelhetetlen betegség!

Azért, mert szeretsz dugni, attól még nem vagy a falu bikája...:)

"Alekosz is tök régóta keres szexmániás nőket és még híres is és még sincs azért akkora sikere. Én meg egy ismeretlen noname idegen vagyok."

No, már itt beájultam: ki a búbánat az az Alekosz? És ki nem sz@rja le a nyomorát?! Neked ez a mérce, hogy egy fityf@sz akárki, is keres ilyen betegségben szenvedő nőt, és hogy milyen raj gyerekek vagytok?

Szerintem te egy kis kanos mókuska vagy, aki piszokul unja a bezártságot... - ezt viszont megértem!

2021. febr. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!