Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az interneten történő ismerkedésről, különböző társkereső oldalakról?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek egyrészről a hivatalos párkereső oldalakról, amikre fotót töltesz fel magadról, bemutatkozást írsz.

Valamint az anonim oldalakról, ahová nem feltétlen párkeresés céljából mész fel, de adott esetben ismerkedés funkciója is lehet. Mint pl. itt a gyakorin az ismerkedés rovat vagy az anotalk, ismeretlenek.com stb.



2021. febr. 2. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

- sokan nem írnak vissza

- eltűnnek a beszélgetés közepén

- be vannak táblázva, 1 héten belül esélytelen a randi

- nem akarnak egyből találkozni

- a "beszélgessünk randi előtt" úgy néz ki, hogy naponta kapsz 2 egyszavas választ


Mostanában kb így néz ki, én kíméletlenül töröltem az összes érdektelen, randit húzó csajt, így maradt 3, akivel a hétre le van beszélve iszogatás vagy együtt alvás, de komolyat ezeken a szarokon ne keress.


29F

2021. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Mindenki csak dugni akar ezeken az oldalakon, én teljesen kiégtem nőként. Le is töröltem a francba az összeset! Esélytelen normális férfit találni.
2021. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem bárhol lehet találni párt. Nekem sikerült itt is, bár nem párkeresés céljából jöttem fel, de úgy alakult. Nagyon jól megvoltunk egymással, végül külön utakon folytattuk. Hivatalos társkeresőn is találtam párt, akivel majdnem 5 évig voltunk együtt.

Aki érdeklődik irántad igazán, nem csak egy-két szavas válaszokat ír majd vissza, és lehet azt látni, hogy valós-e a bemutatkozása, a kép pedig gyorsan ki fog derülni, akár kamerában, vagy személyesen.

2021. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok. Szerinted, második, én nem égtem ki? Nekem nem egy boldog család lenne a vágyam közel 30 évesen? Sajnos a netes társkeresőn azt figyeltem meg, hogy úgy dobják el a nők az embert, mint egy darab szart, ha jön egy számukra jobb. Márpedig ekkora választékból ennek mindig megvan az esélye. 4 és fél éve nyomom, mióta kiraktak a 6 éves kapcsolatomból egy másik férfi miatt, de az utóbbi egy évben én ezeken az oldalakon már nem élem magam bele semmibe, nem akarom magamat többször megégetni. Inkább enyhítem a szeretethiányomat kalandokkal, aztán ha kinyit minden, törlöm ezeket a fiókokat, és megyek élőben ismerkedni, valószínűleg több értelme van.
2021. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos minden éremnek 2 oldala van. Tavaly én is regisztráltam egy pár kereső oldalra. Igen az üzenetet küldők fele csak dugni akart, nagy részük 2 normális mondatot nem tudott leírni, volt néhány aki írt rendesen, huzamosabb ideig is lehetett vele beszélni, de őszintén talán 3-4 ember volt akivel más felületen is beszéltünk, 1 akivel találkoztam is, de ő is csalódás lett, nagy nőcsábász, és ezek a dolgok sajnos azonnal nem derülnek ki, több idő, szóval ha ilyen oldalon akar valaki ismerkedni csak akkor tegye ha sok ideje van arra hogy ezek a dolgok kiderüljenek és találjon olyat aki normális. De persze hallani happy endeket is. Sosem tudhatjuk hol találjuk meg az igazit, mindig nyitott szemmel kell járni. Ha nem görcsöl rá az ember biztosan akkor talál rá a szerelem. 😊
2021. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Azt gondolom, ha valaki nem egy bulizgatós fajta, akkor a neten ismerkedés egy lehetőség.Én társkeresőn voltam fent.Sok negatív tapasztalat mellett azért volt pozitív is.Nekem volt 4 éves kapcsolatom társkeresőről, meg a férjemet is így ismertem meg, akivel már van gyerekünk is.8 éve vagyunk együtt.
2021. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az esély mindenhol ott van.

Az arányok mások legfeljebb.

2021. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szubjektív véleményt nem tudok adni, mivel sosem próbáltam. Viszont annak alapján, amit hallottam és a környezetemben élők tapasztaltak, én nem tartom túl jónak. Akik jól nézenk ki van esélyük, akik nem, azoknak meg csak megalázás az egész. 1-2 jó példát tudok, ahol tényelg működött a társkereső, viszont ott a felek nem görcsöltek rá, igazából csak nézelődés céljából regisztráltak, megtalálták egymást és 10+ éve együtt vannak. De ez a ritkábbik eset.
2021. febr. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

sz.r. legalábbis pasiként


Ezen a héten 2 ghostingom volt. Bocs 3.


Az egyik ok nélkül törölte magát, még arra sem volt képes, hogy elköszönjön, hiába dumáltunk napokig és tök normálisnak tűnt. Ez nagyon gyakori.


A másikkal szimplán elhalt, nem reagál, nem fogok erősködni.


A harmadikkal 2 hétig folyamatosan dumáltam, de éreztem, hogy csak én viszem, ő reagált, de semmi több. Megírta, hogy tetszem blabla. Hagytam 1 nap szünetet, nem keresett. 2 nap, semmi...1 hétig nem írtam neki, de egy szia hogy vagyot sem ír a mai napig...


És ez mind gyakori. Inkább húspiac az egész és neten nem lehet olyan benyomást tenni, hogy ne törölje magát szó nélkül, ő is keressen engem, érdekeljem stb. 1 kezemen megszámolom hányszor érdeklődtek irántam a neten.


Vagy kijelenti, hogy több pasiból választhat és álljak be a sorba. Érdekes, baromi sok ember évekig ottvan az appon...nahát nahát..


Szóval kezdem egyre inkább megunni, nem tőlem függ alakul-e valami, hanem random szerencse. Hiába vagyok beszédes, humoros, csak én viszem a beszélgetést és ez tök időpazarlás. Alap, kölcsönös érdeklődésem alapuló kommunikációt szerintem 90% ban nem lehet.

2021. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

9 vagyok

és nem alkalmit keresek, az kimaradt. Hallom mindenhol hogy a pasik azt akarják...hát nem. Normálisan kommunikálni, de az sem megy már ezeken az appokon.

2021. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!