Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csaptak már be titeket interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaptak már be titeket internetes társkeresés vagy csak ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Szimpla 'nem a saját fotóm küldöm' vagy 'nem annyi a korom, amit mondtam' esetekkel már találkoztam. De a mostani kicsit betegre sikerült. Erről inkább csak privátban írnék bővebben.

Nektek volt már durva esetetek? Fiúk és lányok is válaszolhatnak nyugodtan.

22/F



2019. jan. 3. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Igen, volt már minden:


- nem jött el

- kiderült, hogy pasija van, velem csak az unalmas, elhanyagolt életét dobja fel

- a képen 25 kilóval könnyebb, és 10 évvel fiatalabb volt ("jaj, de ugye, semmit nem változtam, csak imádom azt a képet")

- szórakoztatta magát 1 hónapig, majd közölte, hogy végig az exébe szerelmes

2019. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Volt:

- A nő éveken át, különböző oldalakon, különböző "személyiségekkel" megtalált.

- Hazudott a nevéről, lakhelyéről, általában az életéről. De videotelefonáltunk, rengeteg meztelen képet küldtünk... Csak éppen nem vállalta fel az igazi személyazonosságát.

- Nem nő volt, hanem férfi.

- Más fotóit küldte, folyamatosan zaklatott.


Stb.

2019. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Én kíváncsi lennék a sztoridra.
2019. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Talán 16 lehettem,mikor elkezdtem beszélgetni,egy 18 éves sráccal.Fotókat is küldött de csak olyat,amit fénykéről fotózott,osztályképek...stb.

Ez 15 éve volt,szóval nem volt olyan gyanus. Nagyon édes volt,kedves,udvarias.

Telefonon is beszélgettünk talán úgy 3 hónapig,mikor végre Pestre jött és találkoztunk egy nyilvános helyen.Igaz ő volt az,de 20 évvel idősebb kiadásban.Azonnal hátat fordítottam neki.Majd zaklatni kezdett,mikor feljelentéssel fenyegettem,eltűnt.Számot cseréltem.

2019. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem leírhatod. Ha megfog a történet, szívesen segítek.
2019. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

- nem a saját fotóját küldte

- saját fotóját küldte, de azon 25 éves volt, most meg 45 éves, már kopasz, és 50 kg-val dagadtabb


Ezeket az eseteket úgy kerülhetitek el, hogy webkamera! Méghozzá fotócsere után viberen és azonnal!Aki nem megy bele a kamerázásba már legyen gyanús! Tali csak ha a kamerában is szimpatikus volt!

2023. jan. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csalódások:

- sok ember nem akart semmit, sokan csak beszélgetni szeretnének, nem keresnek se társat, se sexpartnert (ennek elkerülés módja: ha egy országban éltek 2 héten belül legyen személyes tali, ha másik országban, 4 héten belül, ne adjatok neki több időt)

- aki azonnal szerelmet vall, miközben még nem volt személyes találkozó,ismeretlenül össze akar költözni, meztelen fotót küld magáról vagy tőletek azt kér (azonnal tiltani, mert személyiségzavaros, vagy agybeteg!), ha pénzt kér, akár egy forintot is, szintén azonnal tiltani!

2023. jan. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Voltak:

A pasas egyszerre 4-5 nővel kavart, nemcsak velem, ezt az esetet nehéz elkerülni, nehéz lebuktatni, pláne ha nem éltek együtt.

Amúgy a fotó semmit sem jelent, lehet hogy azt hiszed egy jóképű 35 éves férfival levelezel,közben meg egy csapat gimnazista lány vagy suttyó hozta létre az illető profilját és a háttérben nevetgetnek, hogy hülyítik vele az embereket. Erre kell a kamera és a mielőbbi személyes találkozó.

Olyan is van, hogy egy embernek 5 profilja is van ugyanazon a társkeresőn.

2023. jan. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!