Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted milyen az élete egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted milyen az élete egy jóképű, de introvertált férfinak ismerkedési szempontból? Aki külsőre sok nőnek tetszik, de belsőre nem az a nagy dumás és azonnal lehengerlő személyiségű

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz egy olyan pasinak aki jóképűbb és esetleg még magas is vagy izmos, emiatt első látásra egész sok csajnak szokott tetszeni? Viszont visszahúzódó, nem igazán mer kezdeményezni élőben. Nem néma kuka, de nem is az a nagy dumás társaság közepe partiarc menő csávó. Az hogy miért lett introvertált annak sok oka lehet, pl neveltetés, rossz gyerekkor, stb.
2021. febr. 5. 16:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagyok kifejezetten jóképű én olyan 7/10-et mondanék magamra jobb napokon, de meglepően sok pozitív visszajelzést kaptam. Sokat dob gondolom, hogy magas vagyok, normális alkat, igényesen öltözöm, olvasott vagyok és van humorom.

Én úgy foglalnám össze hogy kb bármikor tudnék egy normális, átlagos külsejű barátnőt találni de azokból a lányokból akik igazán tetszenek jó ha 5/1 összejön.

25/F

2021. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
71%

#10-nek írnám, hogy teljesen igaza van, én egy jóképű férfi vagyok és úgy nőttem fel, hogy eléggé hallgatag lettem, mert az emberek tényleg irigyek arra, aki jól néz ki, pláne, ha még jól is tanul. Ez Magyarországon az alapállás, a buta emberek klikkesednek már iskolában és megy a kirekesztés, pletykálkodás. Raadásul kudarckerülő lettem, sose mertem kezdeményezni lányoknál, mindig lányok szedtek fel, aki kezdeményezett, annak megnyíltam és mind csodálkozott, hogy egy ilyen intelligens, jóképű srác hogy lehet egyedülálló. Azt is mondták, hogy hiába vagyok jóképű, ha nem mosolygok, akkor úgy nézek ki, mintha haragudnék a világra, ezért akinek tetszettem se mer kezdeményezni. Megközelíthetetlennek hisznek, olyannak, aki beképzelt, nem kívancsi senkire, sőt, lenéz mindenkit. Ezt több hozzám közel került lánytól megkaptam már, hogy ha mosolygok, nevetek, akkor nagyon szép a szemem, mosolyom.

Számomra az állandó mosoly kínos, üres, buta dolognak tűnt, de ahogy észrevettem az emberek ez alapján alakítanak ki pozitív első benyomást másokról.

2021. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!