Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közösségfóbiás/gátlásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösségfóbiás/gátlásos antiszoc személyiséggel teljesen értelmetlen barátnőt keresnem magamnak?

Figyelt kérdés
A facebook-on rengetegszer látok olyan fotókat, ahol 5-10-15 fős fiatal baráti társaságok valamelyikőjük otthonában közösen szelfiznek a kajákkal/italokkal teledugott asztal körül. Közös találkák (természetesen mindenkinek van barátnője a társaságban), céges munkatársi meetingek, pezsgő esti belvárosi romkocsmázás és még sorolhatnám. Nekem már attól befeszül a gyomrom, ha nagynéném megkínál egy süteménnyel egy nyugis szombat délutáni szűk családi összejövetel során. Soha nem voltak barátaim, soha nem jártam bulikba, részeg soha nem voltam, természetesen szűz is vagyok. Ebből a totális mély antiszoc állapotból van lehetőség kimászni (ha igen, hogyan) azon célból, hogy legalább barátnőm legyen - bár vele meg lehet, hogy pont ilyen helyekre el kell menni (spanjaival/uncsitesóival stb) vagy mondjak le erről az egész társkeresősdi dologról és inkább a saját magányomban találjam meg a boldogságom? Persze senki sem fogadna el egy társaságban a 10 éves kaliberű külsőm és alkatom miatt és amúgy minden szorongásom onnan eredeztethető, hogy érettség tekintetében nem vagyok egyenértékű ezekkel a testileg fejlett, hedonista, attraktív, pezsgő fiatalokkal. (26/f)

2019. okt. 16. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos volt antiszoc pasim, bánom hogy le álltam vele.. Hányok tőle.
2019. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1: A stílusodból ítélve szerintem inkább jobban is járt, hogy szétváltatok.
2019. okt. 16. 20:26
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Az első válaszoló is jól mutatja, hogy a mai világban ha valakinek van egy kis hibája, vagy eltér az átlagtól, az már egyből hányingerkeltő. Én is antiszoc vagyok, de inkább maradok egyedül, mint hogy lehányjanak az emberek :D
2019. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Megoldani valószínűleg csak terápiával tudod, ha ennyire komoly. Én elég aszociális nő vagyok, de azért néha egy délutánt kibírok társaságban. Mondjuk nem csak barátnőszerzés miatt kéne, hanem hogy a saját életminőséged javíts, és ne kelljen azon is szoronganod, hogy a családoddal ebédelsz.


Minek neked tulajdonképpen a barátnő, azt megfogalmaztad magadban?

2019. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

1. vagyok

Nem azért hányok tőle mer antiszoc volt hanem ahogy viselkedett emberek között ja és nem egy hibaja volt. Mint egy dankoros úgy viselkedett a tömegbe pl.

2019. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
az antiszoc az nem ez, keressetek már rá egyszer
2019. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugivaan! Vannak hozzád hasonló introvertált nők is! Nehéz megtalálnod őket, hiszen pont ugyanúgy nem mozdulnak ki, mint te. Szóval leginkább munkahelyen, ismerős által, tanfolyamon, stb.. kerülhetsz kapcsolatba velük.


Lehetőség amúgy van rá, a kimozdulásra, csak minek akarnál olyan életet élni, ami számodra kimerítő? Inteovertáltként inkább elvonulsz, magadban tudsz feltöltődni, illetve a közeli, lelkitársi szintű kapcsolataiddal nyersz energiákat. Extrovertáltak pedig ezekből a kicaapongó felszíneskedős dolgokból. Szóval érted, hogy neked nem kell bulis csaj? Mert nem illetek össze! Ne akarj bulis társasági embert magad mellé!


Szóval valahol a kettő között kell evickélned. Mert igen, ki kell mozdulnod, mert dolgozni kell, mert karban kell tartanod a tested-lelked (amire a túrázás az egyik legjobb), képezned kell magad a megélhetés miatt, szóval összefutsz emberekkel, és bizony ha nincsenek meg ezek a lelkitársi szintű dolgok, ahol tényleg elmélyülten kifejtősen tudod önmagadat adni, akkor az nagyon hiányozhat neked, mert ez introvertált alapszükséglet.


Jaa, meg hát persze... a neten ismerkedés is lehetőség.

2019. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Minek neked tulajdonképpen a barátnő, azt megfogalmaztad magadban?"


De ugye most csak szórakozol velem vagy komolyan kérdezted? -_-

Minek levegőt venni, mi értelme van enni, mi értelme van autóba ülni? Na vajon...?

2019. okt. 16. 23:11
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Hát te szűröd le a való életet facebookon keresztül. Azért kérdezem, hogy te hogy képzeled reálisan az életed egy barátnővel, milyen kompromisszumokra lennél kész, milyen közös életetek lenne? Vagy te csak elviselnél bárkit, hogy meglegyen a szűzoltás? Inkább barátra lenne szükséged, mielőtt mindenképp kapcsolatot akarsz, mert sok teher egyetlen személyben viselni az egész külvilággal való kapcsolatodat.


A kocsiba se muszáj beszállni egyébként. Van tömegközlekedés.

2019. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
vékonypéniszű rééém!
2019. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!