Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarol aztán visszavonul?

Figyelt kérdés
Mitől van az, hogy egy srác az elmúlt hetekben, hónapokban udvarol nagyon, majdnem lett is valami, simogatás, ölelés volt, sőt még rád is ír párszor, aztán mikor újra összefuttok tartja a 2, ha nem 3 lépés távolságot?
2021. febr. 8. 07:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Mert sok esetben a férfit csak az érdekli, képes-e becserkészni a prédát. Miután ez megtörtént, vagyis sikeres volt a "vadászat" továbbáll.
2021. febr. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolta magát vagy nem adtál egyértelmű pozitív megerősítést.
2021. febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A két találkozó között nem telt el túl sok idő? Interneten lehet sok mindent írni, megjátszani a nagymenőt, de személyesen mégis más a helyzet. Amikor csak 1-2 hetente találkozok valakivel, nekem is idő kell míg ismét feloldódok.
2021. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megismert mást. Esetleg felfedezett benned valamit ami nem tetszik neki.
2021. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1-es: mint pasi mondom, nem így működik a legtöbbünk, én sem.


A kérdésre szerintem két lehetséges válasz van: vagy félős a srác, vagy már valamiért nem tetszel neki.

2021. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
préda, becserkészni? Te sem a valóságban élsz az tuti XD
2021. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
En viszonylag gyorsan el tudom donteni, hogy ki az akivel tobb is lehet. IRni viszont csak anniyt irok, hogy jol ereztem magam, es koszonom a randit. Ellenben mindig betartom, hogy konkret dontesre aludni kell egyet. Utana sokkal jobban at tudom gondolni a dolgokat, nem visznek el az erzesek, viszont a tudatallattim mar atragja addigra azt az informaciohalmot, amit a randi felfokozott allapotaban eszlelt. Nem csak az olyan trivialis dolgokat, hogy amikor mondtam magamrol egy fontos dolgot, a masik hatradolt reflexbol. Azt mindenki felismeri, hogy ott vege. De a masik altal elmondott osszefuggesek, ellentmondasok, reakciok is mas megvilagitasba esnek tiszta fejjel. Ez a prozaibb ok, de nem ez a jellemzo az emberek tobbsegere. Inkabb az, hogy valki nyitottabb volt nalad es elobb celbaert. Most oszinten, akinek honapokig kell udvarolni, az mit is akar voltakeppen? Vagy jatszmazik, vagy furdik a masik figyelmeben. Az udvarlas egy igen felfokozott tudatallapot, nem lehet sokaig fenntartani. A srac kb odaig jutott, hogy o mindent megtett, megsincs eredmenye, igy mar a tavolodasi-kilepesi strategiajat jatssza. Kiabrandult, innentol ha van is visszaut, mar sosem lesz az igazi. Figyelem, nem azt mondom, hogy le kellett volna fekudnod vele. De igen konkret jelzeseket kellett volna adnod es tudatni vele, hogy fokozatosan epul szepul a kapcsolat koztetek, nem pedig egy helyben toporog. Ha o nem lep, akkor arra var, hogy te is lepj egyet. Nem tetted, csak vartal, hogy hoditson tovabb. HAt ez lett a vege, elment mashova hoditani, ahol van sikerelmenye.
2021. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lol úgy tudtam a randi és párkapcsolat érzelmi alapú, de a felettem író olyan racionálisan adja elő a dolgot, mint egy befektetési portfóliót.
2021. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok csodas szerelembol lett mar halalos gyulolet. En is megegettem mar magam, amikor figyelmen kivul hagytam par utolag megis fontos jelet. Azota magasabban van a lec, nem eleg erzelmileg kozel kerulni, racionalisan is meg kell felelni. Onmagaban a szerelem semmit nem er.
2021. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Keresett végül, lehet az én lépésemre várt, ami aztan megvolt, utána megint ő kezdeményezett. Azóta így vagyunk.
2021. febr. 9. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!