Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok akik azon a véleményen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik azon a véleményen vannak, hogy a férfiak 30 fölött így meg úgy bezzeg a nők, azok hol élnek? Melyik városban/megyében? Komolyan érdekel, mert én még ilyet nem láttam.

Figyelt kérdés

Sajnos az a tapasztalatom - ami sok dolgot megmagyaráz - ,hogy a nők egyszerűen hamar öregszenek, a férfiak viszont nem. Továbbá Magyarországon a férfiak sokkal többet is tesznek a fiatalosságuk, fittségük megőrzéséért. Ha nyitva lennének a konditermek, mindenki elmehetne és meggyőződhetne erről, mivel itthon 95%-ban férfiak használják azokat. Külföldön (pl. Ausztriában) meg 50-50%, mindenki használja, saját szememmel láttam.

A férfiak még a 40-as, sőt az 50-es éveikben is bőven lehetnek olyan vonzóak akik után a bugyijába nyúlnak a hölgyek amikor nem látják. Egy nő meg 30 fölött, hát... nem csodálom, hogy még az 50 éves fószerek is a 25 éves korosztályra vadásznak, nem a 35 évesekre. 30 fölött egy magyar nő már szabályosan és gyorsan öregszik és iszonyú hamar eljut egy kritikus pont alá külsőleg.


Akik ezzel nem értenek egyet vagy nem így tapasztalják, azok mégis hol élnek? Komolyan érdekelne.



2021. febr. 12. 10:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%
2 gyerekes 35 éves családanya vagyok, 13 éve párkapcsolatban. A mai napig rendszeresen edzek edzőteremben, illetve régebben sokat jártam spinracingre, tornára, jógára. Utóbbi hármon csak nők voltak az edzőteremben 40-60% a nők férfiak aránya. Számomra ebből az jön le, hogy a nők sportolnak többet. Illetve az ismeretségi körömben is a nők hajlandóbbak sportolni, mint a férfiak. Amúgy honnan tudod ki hány éves? Elkéred a személyiét? Nemzeti dohányboltos vagy?🤭
2021. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ, milyen konditerem. Az ilyen direkt izomjózsikra menő konditermekben nyilván több lesz a férfi, de a simákban én mindig hasonló arányban láttam nőket és férfiakat is. Plusz van nem egy és nem kettő olyan konditerem, ami csak nőknek van, és amelyik nőt pl. frusztrálja az, hogy férfiak előtt edz, vagy megelégelte azt, hogy a konditermekben zaklatják (mert sajnos van ilyen, hogy megpróbál ismerkedni a pasi, lekoptatják, és nem hagyja abba; bunkó megjegyzéseket tesz; "segítek neked, hogy hogy dolgozz" jelszóval taperolja a nő testét - és itt nem a nő személyi edzőjéről beszélek), na azok nyilván nem fognak koedukált termekbe menni.


Én inkább azt látom, hogy a társadalmi elvárások sokkal nagyobbak a nők irányába, ami a szépséget, igényességet illetik. A ránc a pasin szexi, a nőn fujj, milyen öreg már. A nő csak akkor szép, ha a haja dús is, egészséges fényű is, sokak szerint csak akkor, ha hosszú... a férfiaknál ameddig nem ízléstelen, ápolatlan vagy előnytelen a frizura, addig oké bármi kb. Az aputest oké, 5 kiló plusz a nőn okádék. Bőrhiba, pattanás, sebhely a férfin elmegy, a nőn "fujj, miért nem mosol arcot".


Egyébként meg lepukkantat sokkal többet fogsz látni férfit, mint nőt, főleg a 40es korosztályban és afölött (ápolatlan bőr, testszag, egymáshoz nem illő, "funkcionális" ruhák, vakvilágba álló/lógó haj, orrszőr stb.). Elég felülni a BKV-ra... a nők többsége sokkal igényesebb, még ha nem is szép (és itt nem a sminkre gondolok elsősorban, hanem alkathoz, alkalomhoz, egymáshoz illő ruhák, stílus, ápoltság).

2021. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

A nők 30 felett lepukkannak, a férfiak meg 40 felett eligénytelenednek. Egy nő 16 éves korától kb jól néz ki, míg a férfiak többsége 23-25 felett.


Egy nőn nem lehet megjegyezni, ha nafancsbőrös, striás, de ha a férfi kopaszodik az a világvége.

2021. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
a kérdező most azt akarod kivetiteni hogy egy szerencsétlen vagy akkor minden korodbeli is az?
2021. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
58%

,,nő meg 30 fölött, hát... nem csodálom, hogy még az 50 éves fószerek is a 25 éves korosztályra vadásznak, nem a 35 évesekre.''

35 évesen az elmúlt hónapban 2 20-as évei elején járó jóképű fiatal srác próbálkozott be nálam. Sógornőm 34 éves, 23 éves a völegénye. Ha nem lenne párom se járnék 50-essel, akkor már inkább a 20 éves. Bár nálam még sose, fiatalabb koromban se próbálkoztak be tatterek(hála az égnek). Hülyeség az elméleted, egy sértett kissrác szavai.

2021. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
40%

25 azt ugye tudod, hogy ezek a srácok csak kiakarják próbálni idősebbel? Bennem is van ilyen, elismerem, én is néha próbálkozom, hátha.


Vagy akkor pótanyucit keres.


Tehát nem komoly szándékkal érdeklődik.

2021. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
80%

26


A kollégám, aki 42 évesen akart engem felszedni, aki 29, de ráadásul 22-nek hitt, akkor meg egy apáskodó perverz ezzel az erővel, és az olyan nő, akinek ez bejön, pótapucit keres.

2021. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Hidd ezt utolsó, ha így jobb a lelkednek.
2021. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 26-nak szólt.
2021. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
59%

27


Igen, az. Sok kiscsaj pótapucit követel a kocsijával és lakásával.

2021. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!