Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok akik azon a véleményen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik azon a véleményen vannak, hogy a férfiak 30 fölött így meg úgy bezzeg a nők, azok hol élnek? Melyik városban/megyében? Komolyan érdekel, mert én még ilyet nem láttam.

Figyelt kérdés

Sajnos az a tapasztalatom - ami sok dolgot megmagyaráz - ,hogy a nők egyszerűen hamar öregszenek, a férfiak viszont nem. Továbbá Magyarországon a férfiak sokkal többet is tesznek a fiatalosságuk, fittségük megőrzéséért. Ha nyitva lennének a konditermek, mindenki elmehetne és meggyőződhetne erről, mivel itthon 95%-ban férfiak használják azokat. Külföldön (pl. Ausztriában) meg 50-50%, mindenki használja, saját szememmel láttam.

A férfiak még a 40-as, sőt az 50-es éveikben is bőven lehetnek olyan vonzóak akik után a bugyijába nyúlnak a hölgyek amikor nem látják. Egy nő meg 30 fölött, hát... nem csodálom, hogy még az 50 éves fószerek is a 25 éves korosztályra vadásznak, nem a 35 évesekre. 30 fölött egy magyar nő már szabályosan és gyorsan öregszik és iszonyú hamar eljut egy kritikus pont alá külsőleg.


Akik ezzel nem értenek egyet vagy nem így tapasztalják, azok mégis hol élnek? Komolyan érdekelne.



2021. febr. 12. 10:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
15%
az undorítóan egoista hozzáállást és negatív férfias viselkedést, mint a piálás, strigulák húzogatása.
2021. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%
Soha életemben nem piáltam, nem húzogattam strigulákat, összesen 3 férfival voltam, ebből az utolsó 8 éve a párom. Ha az viszont egoizmus, hogy nem látom egyelőre magamon az öregedést/csúnyulást, és nem gondolom, hogy nálam ~ 10-20 évvel idősebb fazonok lennének a szintem, és bármi közöm kéne legyen hozzájuk (még ha nem is lenne párom), akkor állok elébe. :D
2021. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
47%
drága. Ismered azt a mondást, hogy akinek nem inge, ne vegye magára?
2021. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
66%
Az itteni válaszoló nőkről beszéltél, drága, és nem sok van egyelőre, és a kevésből az egyik én vagyok. :)
2021. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
33%
És akkor? Ugyanúgy nem veszed magadra ha úgy érzed, rád nem igaz...
2021. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom kérdező te hol élsz, de én magyarországi 26 éves férfiként pont fordítva látom a dolgot. A legtöbb nő sokkal tovább néz ki normálisan és lehet rá azt mondani, hogy vonzó, mint a legtöbb férfira.

Egyébként ez leginkább attól függ, hogy az illettő, nemtől függetlenül: hova születik, milyen a családi háttere, milyen végzettsége és ebből adódóan milyen munkája van.

A gyártósori operátorok nagyrésze 40 éves korára eléggé lerobbant, míg aki szellemi munkát végez ÉS jó fizetést kap, az sokkal tovább marad fitt.

Szintén igaz ez az olyanokra akik jó anyagi hátterű családba születnek, akiknek mondhatni "könnyű" a gyerekkoruk, előre "ki van jelölve" számukra a sikeres életpálya ez által.

A rossz körülmények között, sokat és kevés pénzért dolgozók garantáltan rosszabbul fognak kinézni minden korosztályban.

2021. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 40 éves férfiként úgy látom, hogy mindkét nem tagjai között akad ebben a korban is igényes és igénytelen. Azt sem mondanám, hogy egyik vagy másik oldalon több az igénytelen, inkább úgy látom, hogy nagyobb a különbség az igényesek és az igénytelenek között férfiaknál és nőknél is. Mondjuk ez nem is meglepő, mert 20 évesen nem kell azért semmit tenni, hogy fiatalnak nézz ki, 40 évesen viszont a genetikán kívül bőven bejátszik az is, hogy hogyan élted az addigi életed, mennyire vigyáztál magadra vagy hogy mennyire égetted két végén a gyertyát.
2021. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
77%

Abszolút egyetértek abban, hogy mindkét nemnél bőven van mind igényesre, mind igénytelenre példa. Én 30 vagyok, egészségesen étkezem, sportolok (nem, nem edző terem, bár gondolkodom mostanában, hogy nyitás után oda is megyek), szerencsére a genetikám is jó, nem jellemző a családra a ráncosodás, de biztos ami biztos alapon már pár éve használok szérumokat, amik még inkább lassítják ezt a folyamatot. Általában 22-23 évesnek néznek. Elég kevés vonzó férfit látok a saját korosztályomban, de nőknél is van, hogy nézek nagyokat olyanokra, akikkel elvileg egy korosztály vagyunk, de kb 10 évvel idősebbnek tűnnek nálam.

Ugyanakkor akik ebben a korban jól néznek ki, azok nagyon is jól, mindkét oldalon.

2021. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
86%
Shóbert Norbi azt mondta, hogy ő benne van a top 50-ben a korosztályában, hát ebből kiindulva satnya egy felhozatal lehet a pasiknál.
2021. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
A norbikanak rohad az elso foga. Annyira spur, hogy erre sem ad ki penzt xd
2021. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!