Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem talalok olyat noben, amilyen en vagyok ?

Figyelt kérdés

Egy eletre kerestem tarsat, de nem sikerult normalis, rendes not talalnom.


Anyagilag nagyon jol allok, havi tobb millio ft bevetelem van a cegeimbol, szemelyiseg teren sem vagyok megkerdojelezheto.


Az intim meretem gyenge, az atlag alja.


A nok, akik nekem kulsore tetszenek pedig egyik sem illett hozzam ilyen teren, de igazabol meg szemelyisegileg sem.


Egyszeruen mar feladtam hogy egy olyan lanyt talaljak, aki hasonloan csaladot szeretne mint en es nem kellett 30 kulonbozo meretu ferfival kitagattnia magat ahhoz, hogy erre rajojjon.


Ti hol talaltatok meg a ferjetek / felesegeteket ?


2021. febr. 12. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem az igényed a baj, hanem az, hogy a nőket okolod meg bioszórán valszeg a f...odat verted figyelés helyet. Olyan nőt keresel, mint te vagy? Keress egy önkritika nélküli, hisztis, vagdalkozó, ovis viselkedésű példányt - ha abból szűket akarsz, szíved joga.
2021. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
*helyett, elírtam
2021. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
15%
1 es te ostoba barom.nem a mérete miatt van egyedül.képzeld lehet alakitani a szexen meg lehet ugy is ügyesnek lenni.te fatökü.
2021. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%
13-as, tanulj meg olvasni kérlek! Nem túl nehéz, és hidd el, nagyon hasznos a hétköznapokban!
2021. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!