Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak a kapcsolatba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a kapcsolatba és űzzek el egy családot a saját házukból? Vagy vessek véget a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok. Kedves, aranyos, szorgalmas, nem könnyűvérű! Társkeresőn megismerkedtem tavaly egy 25 éves fiúval/de nem tudtam higy 25, ez később derült ki/.

1 hónapig chat, kamera, viber. Aztán találkoztunk szerelem első látásra.

Nagyon boldog voltam.

De aztán jöttek a problémák.

Beváltotta hogy van egy 9 éves kapcsolata és egy 5 éves lánya. /Vidéken élnek és a kislány nevén van a ház/.

3 éve élnek külön, mert nem megy a kapcsolata az élet társával. A barátom kint dolgozik külföldön és félévente jár haza, akkor szokott haza menni vidékre , meglátogatja a kislányt és már jön is vissza Budapestre. Tehát 1 napot szán rá. Én anyuékkal lakom. Ő nem lakik velük már 3 éve. Összeakar velem költözni, de viszont megkért költözzek le vele vidékre és éljek ott ahol az exe és a kislánya. Ami a legrosszabb, hogy azt mondta elküldi őket a házból /jelzem a kislány nevén van a ház/ és költözzünk oda mi ketten és éljünk ott.

Totál kiakadtam.

Megmondtam neki, ne haragudj azzal a nővel leéltél 9 évet van tőle gyereked ,abba a házba élnek....és te elváród azt költözzek be a házukba?

Ki akadt. Elhagyott. Azt mondta , " azt a házat én vettem és az exem vissza költözött az anyjához és nyugodjak meg és értsem meg ő nem fog pesten albérletbe lakni amikor ott a háza.

Kikészültem. 2 3 napja nem beszélünk. Én nem keresem.Ő sem.

Hát ilyen nincs....ilyet nem kérhet, hogy oda költözzek.

Le járatna mindenki előtt, "Na a pesti ribizli lejött lakni, kitúrta a kislányt meg az anyját a házból" .....ez lenne mondva....szinte hallom!

Az a legdurvabb, hogy a barátom haragszik...Tehát azt mondta: "Neked oda kell jönnöd ahol én vagyok!"

Most mit csináljak?

Én biztos nem költözök oda , az tuti, én sose szoktam keresni, mindig ő keres ha vitázunk....de érzem ebből nem lesz már semmi!

Nagyon szeretem. Szenvedek. Sírok.

Kérlek szépen segítsetek mit tegyek, mert nagyon fáj a szívem.

Anyuék azt mondták, szó sem lehet róla oda költözzek és hogy kurvának néz. Nem tiszteli se az exet ,se a lányát, se engem.

Anyuék kiakadtak nagyon.

Én nem hívom fel az biztos, sose voltam pióca nem is leszek!

A szívem szakad meg.

Nem tudom miért tette ezt velem.

Nagyon szeretem,elfogadtam életével együtt/ kint dolgozik külföldön,van kislánya akit látogat/.

Azt terveztük babánk lesz , elvesz feleségül már talált itthon munkát, nem lesz külföld, és boldoggá tesszük egymást! Erre benyögi menjek vele vidékre, családját elzavarta , üres a ház ....hát kiakadtam...ennyi..

Kérlek szépen írjatok véleményt, nem haragszom meg ha kapok fej mosást.stb.

Azt még fontos tudnotok, rég szét mentek az exével / már neki is van kapcsolata/nem miattam költöztek külön. Előre is köszönöm szépen a reakciókat, válaszokat, minden infó érdekel. Köszönöm szépen! Sziasztok!



2021. jan. 22. 22:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

A szüleidnek van igaza. Amúgy összeköltöznél egy ilyen emberrel?


Kié a haszonálvezet a házon? Az erősebb a tulajdonjognál.

2021. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

Nem olvastam végig, de! Ő nem azt mondta, hogy abban a házban nem lakik senki?

Ami it agond, hogy úgy látom, nem képes kompromisszumot kötni. Ha úgymond választás elé állítod, besértődik, és lelép. Ez nagyon nem érett gondolkodás, és nem biztos, hogy ha te engedsz, és odaköltözöl, zökkenőmentesen fognak a dolgok menni.

Előre vetítem: ha problémád lesz kuss lesz a neved (ne haragudj)

2021. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

25 évesen már eldobott egy családot, most az utcára is kitenné a saját gyerekét, akit amúgy évek óta le se sz..rt.

Te meg szülnél neki gyereket? Eszeden vagy?!?! Ne a megmaradt 5 petesejted, hanem a megmaradt 5 agysejted használd, ha párt keresel. Egy év távkapcsolat meg lófütty, semmit se tudsz róla. De ott kell élned, ahol ő akarja. Ez már jól kezdődik.

Aztán 2 év múlva írod ki a kérdést, hogy az agresszív pasid utcára tett a gyerekkel, anyadékkal 2 éve nem tartod miatta a kapcsolatot, mihez kezdjél.

Elhiszem, hogy csörög a biológiai óra, de annyira hangos, hogy a vészjelző szirénát se hallod? Nálad nem szól??

Ott az ékes példa, az exe és a lánya. Neked nem lehet majd kifogás, hogy de csak szülés után derült ki, hogy s2ar apa és egy tróger. Ezt te már most is látod, csak nem veszel tudomást.

2021. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Szia! Én annyit tudok, hogy a kislány nevén van a ház és mindhárman oda vannak bejelentve!

Én normális értékrendű nő vagyok!

Én ilyet sose kérnék senkitől, hiszen ezzel lealázom a párom.

Istenem!

Arra is gondoltam, hogy lehet direkt csinálta...Mivel tudta hogy, hogyan fogok reagálni!

Megismert annyira, nálam ilyen kizárt.

Anyu azt mondta, inkább a gyerekével foglakozzon, ne engem szédítsen, nem akar albérletbe menni mert pesten drága, bla bla...ez kifogás....érzem....ja még annyit , rám sose költött pénzt, lehet smucig..hahahaaa....Tehát? Igaza van anyunak....Anyáknak mindig igaza van ☝️😇

Köszönöm szépen a segítségedet!

2021. jan. 22. 22:40
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos az ilyen emberrel nem lehet érdemben vitázni...mivel te vagy nő (hiába vagy idősebb), mindig felsőbbrendűnek fogja gondolni magát..
2021. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Tiszta szappanopera, az abból való szereplőkkel. A párod egy ostoba bunkó akármennyire szereted. Ezt csak azért mondom, mert ha csinál neked 2-3 purdét, akkor téged is el fog zavarni, ha talál egy újabb kancát magának. Igy gondolkodj!
2021. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy te tényleg semmit se tudsz erről az emberről. Hogy akarsz vele összeköltözni? Egyáltalán mit tudsz róla? Bemutatott a szüleinek? A lányának? Csináltatok közös programot? Voltatok együtt pár napnál tovább? Te láttad, hogy hol lakik, hogyan, kivel él?
2021. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséged.

Teljesen igazad van.

Velem ugyan ezt tenné 100%.

Sajnos buta voltam, mert nagyon sokáig egyedül voltam.

34 vagyok, de nem volt sok kapcsolatom.

Volt egy 5 és 6 éves.

Aztán a mostani....

Csúnyán beszél ha vita van, minden vagyok csak jó nem, aztán jaj szerelmem szeretlek stb...de most túl messzire ment!

Igazad van!

Ha keresni fog, leoltom és még 1x családossal nem foglakozom, inkább legyek egyedül!

Köszönöm szépen a segítségedet!

2021. jan. 22. 23:00
 9/30 anonim ***** válasza:
98%
Ha van eszed, tiltod mindenhol, törlöd a számát, hogy te se tudd keresni, és elfelejted, hogy létezik. Ennél csak jobbat találsz.
2021. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy idiota.

Hazudott is neked a korárol és az is később derült ki hogy gyereke vsn.

Lappát azonnal.

Ettől jobbat érdemelsz!

2021. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!