Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiatlan lennék amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan lennék amiatt, hogy utálom az autókat és idegesít a vezetés és emiatt a nőknél nem leszek kelendő?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 23:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%
Egy jogsit a 60 éves papa is leteszi. Akkor ő egy ultra macsó alfahím, akitől lecsúszik a bugyikátok ???XD
2021. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azért mert pesti vagyok de én leszarom tud-e vezetni a faszi...

Őszinten szólva nem is gondoltam, hogy ez probléma egyeseknél, meg hogy ez ekkora ügy.

Le akarom tenni a jogsit egyszer de autót nem hiszem, hogy fogok venni, mert tök feleslegesen tök drága es csak a nyűg van vele. Még azt se tudom mondani, hogy jó a bevasárláshoz mert nem veszek annyi mindent, ha meg mégis akkor a legtöbb nagyárúház házhoz szállít is már.

Szerintem emiatt nem leszel ferfiatlan, de fura nekem, hogy a férfiassagodat ilyen hülyeségekhez kötöd. Nem kell minden nőnek tetszened ahhoz hogy férfi legyél és kiszolgálnod sem kell őket ilyen felszínes dolgokkal. Engem valahogy jobban érdekel, hogy milyen ember és hogyan viselkedik velem meg másokkal, minthogy melyikünk ül a volánnál ha menni kell valahova - de ebben sok jogsival meg drága autóval rendelkező ficsúr csúfosan elbukik.

2021. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

22


VÉGRE!!


Képzeld. Olyan vitát csinálnak ebből, hogy zúg az egész internet. Sok nő, ha nincs kocsid, jogsid, selejtnek nevez és szóba nem áll a másikkal.

2021. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
38%

Nem ferfiatlan, de egy férfi szeret általában valamit aminek motorja és kerekei vannak, lehet az traktor, kamion stb.

Nekem fura lenne, mivel én nő létemre egy autó értelmi kérdésm. Ha rossz a sajátom, nincs velem mert javítás alatt, olyan elveszettnek érzem magam, vagy minden alkalommal ha parkokban van körbe vizslatom, hogy ajtót nem e nyitottak rá, emellett nagyon szeretek vezetni.

2021. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Előzőt vagyok.

*Érzelmi kérdés

2021. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ferfiatlan, de egy férfi szeret általában valamit aminek motorja és kerekei vannak, lehet az traktor, kamion stb."


Akkor én egy nő vagyok, mert nem érdekel. És ez olyan sztereotip feltételezés, mint az, hogy minden nőt érdekel a ruha meg a táska és smink

2021. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
48%

Te tudod,hogy kelendő vagy e!

Erre mit mondjak?

Nekem van kocsim.Mindig is volt 20 éves koromtól kezdve.

És bnőm is volt előtte is,meg utánna is.

Mikor elmentem tanfolyamra sehol se láttam kiírva,hogy ferfias férfiaknak.És képzeld, nők is voltak!

Van egy csomó férfi,akinek van kocsija,de nincs nője.Aztán van egy csomó ferfi,akinek kocsija nincs,de van nője.Es olyan is,akinek kocsija van es nője is,meg olyan is,akinek nincs kocsija ,de nője se.

Válogasd ki magadnak,hogy te melyik vagy,oszt jónapot.

2021. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel, de ne hallgass a többi birkára, akik autót vezetnek, ők is csak bégetnek, inkább lógj ki a sorból, amibe azok állnak be, akiknek tényleg nincs pénzük zabálni valóra, de ők akarnak lenni a valakik, mert ők autót vezetnek, de közlekedni a legtöbben nem is tudnak. De, nem csodálom, hisz a vércukorszint a béka segge alatt van náluk, hisz zabálni nem tudnak, mivel az autóba ölik a pénzüket. Nézd meg, hogy milyen vékonyak a legtöbben, akik autót vezetnek, vajon miért? Mert, nem zabálnak! 😂😂
2022. aug. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!