Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok párkapcsolatban ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok párkapcsolatban ki hordja a nadrágot?

Figyelt kérdés

Akármennyire is hangoztatják sokan, hogy az ideális kapcsolatban egyenlő felek vannak, mindig észre lehet venni, hogy valamelyik fél felülkerekedett a másikon(erősebb jellem, stabilabb személyiség, irányító hajlam, stb.). És sok esetben ez nem a férfi... Csak nézzétek meg kívülállóként mások párkapcsolatait: mindig látszik az egyik fél dominanciája, egy kicsit mindig ugráltatja az egyik a másikat, vagy épp az egyik egy kicsit behódol a másiknak. A vicces az, hogy a szerelmespár ebből semmit nem érzékel, mert az érzések elvakítják őket, viszont kívülállónak egyből lejön, ki a "főnök".


Nálatok ki hordja a nadrágot, vitában kié az utolsó szó, ki dönt fontos kérdésekben? Melyikőtök az erősebb jellem, aki úgy érzi, hogy a kapcsolat gerincét képes biztosítani?



2018. máj. 24. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Mindketten nadrágot szoktunk viselni, és elég jól megy ahhoz, hogy neki és nekem is saját nadrágunk legyen.
2018. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

"vitában kié az utolsó szó,"

Egó a köbön!


"ki dönt fontos kérdésekben"

Tudtommal egy kapcsolatban a fontos kérdésekben KÖZÖS döntéshozatal van.


Egyébként pedig mivel különbözőek vagyunk, ezért mindenki másban jobb. Van aki az egyik helyzetben a jobb, a másik meg a másikban. Miért kell egy boldog kapcsolatban rivalizálnia a feleknek?


Egy normális kapcsolatban mind a két fél törekszik arra, hogy harmonikus boldog és kiegyensúlyozott kapcsolatuk legyen, összehangolódjanak, és közös cél lebegjen a szemük előtt.

Nincs dominánsabb. Egyenlőség van.


És akár hiszed, akár nem, a mi kapcsolatunkban nincs alá-fölé rendeltség. Nincs olyan, hogy most én vagy ő hordja a nadrágot. Van, amit ő lát jobban, van, amit meg én. Közös megegyezésen alapszik mindig minden.

2018. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Legtöbb esetben nő irányítja a pasit, aki ezt észre sem veszi.
2018. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
A nadrág hord engem.
2018. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Nincs szükségem mások ledominálására az erő megéléséhez, férfi vagyok.
2018. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég fura lenne ha rádnék egy nadrágot a jobb kezemre és ő hordaná azt
2018. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk én szoktam mondani, hogy na most legyen ez vagy az. a barátom ha egyetért, mondja hogy jó, ha nem ért egyet, akkor megbeszéljük. szóval én szoktam úgy kimondani, meg elindítani a dolgokat, de ha hülyeséget akarok, vagy jobb is lehetne, akkor mondja. parancsolgatni nem szoktunk egymásnak, meg hisztizni hogy az legyen amit én akarok.
2018. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!