Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert Tesztelik a Nok a Ferfiakat?

Figyelt kérdés
Lanyok,Csajok, Nok.... Miert tesztelitek a Pasik idegeit,es miert mentek el a vegsokig? Mi volt a legkemenyebb teszt sorozat amit eddig csinaltatok, es mennyi ideig tartott?

2021. febr. 16. 18:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
A nemek csatájában a férfi fegyvere a fizikuma és az erre visszavezethető "előnyök", a nőé a játszmázás...
2021. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%

Hihetetlen, de én például nem tesztelgetem a páromat, mert nincs okom rá. Vagy az tesztelésnek számít, hogy direkt kint hagytam az utolsó darabot a kedvenc sütinkből, hogy megnézzem megeszi-e vagy meghagyja nekem? :D (Egyébként elfelezte).

Ne a nőket ítéld el kollektívan, ha belefutottál pár kiállhatatlan személybe.

23L

2021. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem itelem el, csak nem ertem magat a logikat se, hisz ha tudom hogy jatszmazik valaki es En belemegyek hogy elerjem a celom, meg siman atmehetek ugx a teszteken, hogy a vegen egy nagy fasz vagyok! Es akkor az egesznek mi rrtelme volt?
2021. febr. 16. 19:13
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, én normális családból származom, nálunk soha nem tesztelt senki senkit.
2021. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
29%
Mert megbízhatatlanok. Szemtől szemben sok mindent mondanak, aminek a fele sem igaz.
2021. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Joo, akkor mert megbizhattalanok! Es mi volt a legdurvabb tesztvsorozat mielott osszejottetek a paratokkal?
2021. febr. 16. 19:28
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
Én mint férfi mondom hogy nagyon jó hogyha tesztel egy nő. Ő is tudja mit keres,ezáltal megtudja te mit keresel őszintén. Nem szabad haragudni a nőkre ezért szerintem.Én szeretem ha egy nő tesztel ,az érdeklődés,szerintem kedves gesztus persze nem mindíg tűnik annak ,de a kapcsolatok fejlődéséhez ismeretség és idő kell. A tesztelések által én is sokat tanultam magamról.Köszi csajok😀👍🌹.35f
2021. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

A jelenlegi barátnőm már kétszer is tesztelt engem de annyira átlátszóak szegénynek a próbálkozásai, hogy lazán felismertem és tudtam, hogy mit vár tőlem-

Hogy miért csinálja ő maga sem tudta meg mondani mikor rá kérdeztem :D

2021. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Es pelda? Mivel probaltak tesztelni? En valahogy mindig a hardcore levelt talalom be... Es nem hiszem, hogy atlagos tesztnek vagyok a reszese🤣
2021. febr. 16. 19:34
 10/27 anonim ***** válasza:
59%

Én a véletlenekre játszom! Ez nem tesztelés inkább csak valami megérzéses játékok talán?

Kitalálok pl dolgokat hogy akkor ő az a srác aki "nekem lett szánva" ha:

- ha kimondja nekem a legszebb bokot ami ritka. Kerestem melyik lehet az es arra gondoltam legyen mondjuk a "gyönyörű vagy"

-vagy pl onnan fogom tudni hogy ő lesz a szerelmem es én neki ha látni fogom mondjuk ami szintén irto ritka pl egy kockás baseballsapkában :D

-vagy pl olyanok érdekelnek hogy milyen passzban hiv fel/keres meg véletlen. Pl amikor magam alatt vagyok is, vagy szukségem lenne rá is, megtalál, vagy mindig pont olyankor mikor minden happy vagy van egy rakat dolgom es joformán eszembe sem jut?



És hatalmas de hatalmas meglepetés is volt pl amikor egyszer a párommal először nem voltam szégyenlős es szex utàn magam szétdobva feküdtem csak az ágyon mint egy gizda tehén, ő elkezdett egy ujjal simogatni az oldalam nyaktol le mell mellett el a csipoig, es rámnézve egy halk hangon megszólalt, x(a nevem) te olyan gyönyörű vagy!

Hát nem is a boknak örültem inkabb hogy teljesitett egy hihetetlent!!:)


Másik eset mikor épphogy jártunk már egyszercsak ejszaka jött hozzám kicsit ittasan vmi haveri bulibol és kockás baseballsapkában!!nagy röhögve kerdeztem is hát ez?:D erre mondta hogy ah csak ugy valahonnan/vkitol rajta maradt :D


Meg akik mindig csak olyankor "ereznek rám" mikor jo passzban vagyok azok valahogy nem is olyan támogato jellemek.

De ezt foleg kapcsolatok elején nem tudatosan de meg szoktam figyelni.pl valaki pont kajált es kozben hivott es veletlen en is ettem, ugy ereztem kicsit mintha egy lenne a hullám/rezgès.

2021. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!