Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz ember lennék ez miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember lennék ez miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A napokban ismerkedtem meg egy lánnyal egy fórumról, sokat beszélgettünk, elvoltunk, találkoztunk is, de nagyon kiábrándultam belőle, amint megtudtam, vagyis megláttam, hogy túlsúlyos.


2021. febr. 17. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy rossz ember, csak felszínes. Ne aggódj, nem veszít semmit a lány ha békén hagyod
2021. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, hiszen mindenkinek más jön be. Feltételezem nem baráti szándékaid voltak. Meg nem mindegy, hogy 5 kg zavar vagy 30.
2021. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Na mivan te dagi #1
2021. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ezért rossz lennél. Kinek ez, kinek az jön be.
2021. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
mondjuk ha valakivel csajozasi szandekkal talalkozol ugy, hogy nem lattal rola kepet, akkor te vagy a hulye. amugy jogos, a koverseg taszito, hiaba alszentkedik itt az atlag magyar hajamoba.
2021. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 csak az arcáról láttam képet :/
2021. febr. 17. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
es az arcan nem latszott, h kover? ezert nem art elotte lecsekkolni valami social media feluleten, esetleg olyan kepeken is, amiket nem magatol tett ki, csak bejeloltek rajta.
2021. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más tetszik, ha jó ember még barátok lehettek, azért ne dobd el csak őszintén mond el amit gondolsz róla.

Valóban nem mindegy hogy egy kis felesleg van rajta, vagy több 10 kiló.

Bevallom az én ideális testsúlyom 59kg és most 63kg vagyok szóval rajtam is van, de nem észrevehető, emiatt gondolom hogy a hölgy sokkal több felesleggel rendelkezik.

Van egészségügyi problémája esetleg?

2021. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember.
2021. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha rossz ember lennél kétlem hogy feltetted volna ezt a kérdést :)

Ahogy mások is írtak neked van egy konkrét test fajta ami tetszik, ő pedig nem illett bele. Ennyi az egész

2021. febr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!