Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki, hogy 31 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 31 évesen még sosem dolgoztam és az ocsémmel élek?

Figyelt kérdés
Párkeresésnél zavarhatja a lányt, hogy az ocsémmel élek, nagyon jó a kapcsolatunk? A szuleink csak ritkán jonnek hozzánk.. kb heti egyszer max kétszer. Elijesztheti ez a lányt akinek udvarolok?

2021. febr. 18. 09:48
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%
Testvérrel élni normális. Engem inkább a sosem dolgoztál zavarna. Mit csináltál eddig?
2021. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Tanultam egyetemen. Plussz elég jó családi háttérbol jottem, ugyhogy nem voltam rászorulva eddig.
2021. febr. 18. 09:52
 3/40 anonim ***** válasza:
12%
Garantáltan elijeszti a lányt! Az még a kissebb gond, hogy öcséddel élsz. Az ugyanis előny, hogy nem anyádékkal ráadásul öcsédel előbb-utóbb furmányos módon ki lehet onnan pattintani. A nagyobb baj, hogy nem dolgozol. A vagyoni helyzeted sarkalatos pont egy nő szemében. Ha nem dogozol nincs pénzed. Míg az, hogy 31 évesen sosem dolgoztál azt jelenti, hogy karrier sincs mögötted, tehát, ha el is mennél dolgozni annyit, hogy Őt eltartsd és neki ne kelljen dolgoznia melletted, ha megszakadsz se fogsz keresni. Tehát 0 esélyed van!
2021. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
68%
Akkor vagy valami tehetős szüleid vannak, akik a tandíj mellett az összes költségedet fedezik 13 éve, vagy úszol az adósságban. Egyik sem túl szimpatikus a számomra. Másnak lehet hogy bejönne, de nekem nem.
2021. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
23%

Jó családi háttér? Egy kecót, kocsival nem tudtak a segged alá dugni. Társbérletben élsz kegyelemkenyéren. Papáék melóznak. Örökségből van egy plusz lakásuk, amit lenyúltatok tőlük. 13 éves az a q..va egyetem? Eddig nem melóztál ezután sem fogsz. Te vagy a nők álma.

Semmi vagyon. Üres zseb. Zéró perspektíva. Azért írtad ki a kérdést mert a tecos Marcsinak sem kellesz.

2021. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Jó családi háttér. Saját lakás, két garázzsal autóvval. Nem társbérletben élek, ezt honnan veszed :D Egy darab kolcsonunk sincsen, mert ténylegesen jó a családi hátterem. Egy anonym oldalon nincs értelme nagyzolni errol. Tényleg igy van.
2021. febr. 18. 10:08
 7/40 anonim ***** válasza:
86%
Én aggódnek, hogyha anya-apa meghal akkor az én nyakamon marad az életképtelen pici fiú. Mert egy 30+ ember, aki még életében nem dolgozott, az nem férfi, csak egy fiú. Fingja sincs a való életről, mert leélte az életét egy biztonságos kis burokban, ami ha kipukkad akkor nagyon nagy bajban lesz. Én felebaráti szeretetből azt ajánlom, hogy a saját érdekedben kezdj el önállósodni, vagy a szüleid nélkül nagyon nagy bajban leszel.
2021. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
38%

Legalább annyi eszed legyen, hogy azt mond a csajnak: "A családi céget viszem." vagy valami. Mert másképp, hacsak nem milliárdosok vagytok, akkor nem lesz csajod.


Bár szerintem ez kamu kérdés. Másképp egy pénzes pasi nem itt kérdezősködne, hanem csajozna.

2021. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
74%
Nem pénzes. Az öccsével lakik egy lakásban. Nőt visz a lakásba az belebotlik a testvérébe. Pénze annyi van amit a szülőktől kap. Ha nincs apanázs egy fagyira nem tudja meghívni. A pénzes ott kezdődik, hogy saját lakás, autó és 10 guriga a bankszámlán.
2021. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
74%
Normális nőt igenis zavarni fog, hogy egészen eddig hédereltél és mást pumpolsz. Aranyásót, ha tudod őt is pénzelni a családi kasszából, nem fog, ha hajlandó vagy elköltözni.
2021. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!