Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diákként ha Mekiben dolgoztam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diákként ha Mekiben dolgoztam, miért lettem le "csórópasizva"?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal annak idején randiztunk amíg én egyetem mellett mekiben dolgoztam. A lány húga "lebeszélte" rólam, mert hogy én ilyen csóró béna pasi vagyok aki ilyen helyen dolgozik, bezzeg az ő akkori pasija az egyik multi gyárában CNC-s.


Aztán eltelt 10 év, azóta diplomás lettem és odakerültem egy multihoz. Hát lenn a soron, nem is CNC-n csak betanítottként ott volt a "bezzegpasi" akit pozitív példaként hoztak fel velem szemben.


Most ezt miért csinálta a csaj? Mi baja volt velem? Tudta hogy egyetemre járok és nem mekiben fogom leélni az életem?



2021. febr. 6. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Hátakkor hepiend!

Mit panaszkodsz?!

Csak egy zavar:

miért érdekel még mindig jobban a húg, mint a nővére?

2021. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

# 1


Mert ő törölgette belém a lábát, hogy én mekkora egy senki, vesztes vagyok!!!

2021. febr. 6. 18:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy a csajtól és a tesójától is gyorsan szabadultál! Ha az exed különb lett volna, nem hallgat a húgára, hanem elhajtja a vérbe.
2021. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
szopasd le azt dobj neki oda egy 200 ast és ajándék csoró ribi is mehet nyugodtan.
2021. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
És azóta sincs csajod, hogy 10 év után is ezen pörögsz?
2021. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem mit akarsz felszínes emberekkel. Nem mindegy???
2021. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Kamuszagú a dolog nagyon. A tipikus jófiú, akit megaláztak később legyőzi a megalázóit vagy legalábbis sokkal többre viszi náluk.
2021. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is kamu. Ha tényleg olyan sikeres lennél, nem ezzel foglalkoznál. Egy unatkozó kisgyerek vagy. Egyetem? Pff.. Egy dolgos embernek jobb dolga is van ennél, hogy ezen törje a fejét.
2021. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

# 7


# 8


Tipikus kommentelő algoritmusok. :-) Felismerem ahogy összerakják a mondatszerkezetet.

2021. febr. 8. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Tipikus trollkérdésk kiíró kis lúzerek, felismerem ahogy összerakják a meséiket. 🤣
2021. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!