Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érzem úgy, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem úgy, hogy ő lesz az igazi?

Figyelt kérdés

Mióta az exem megcsalt, szakítottunk, azóta képtelen vagyok ismerkedni lányokkal. Pontosabban jön egy ilyen érzés, hogy nem ő lesz az igazi - ezzel az érzéssel viszont én nem szeretnék belevágni egy kapcsolatba.

Most ezzel mit lehet csinálni? Vagy várjak, hátha valakinél nem érzem ezt?


20F



2021. febr. 19. 15:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Még esetleg annyi, hogy igen, túl vagyok az exemen. Ha meg szerintetek mégsem, akkor magamtól ennél jobban már nem leszek túl.
2021. febr. 19. 15:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell állandóan kapcsolatban lenni. Ha nem akarsz valakivel együtt lenni, akkor nyilván megvan az oka, ne is erőltesd bele magadat.
2021. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ne magadtól legyél túl, hanem keress fel egy terapeutát akivel beszélgetsz néhány alkalmat. Ha túl is vagy az exeden, hasznos lesz ha végigcsinálsz egy terápiát és egyáltalán nem szégyen.
2021. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Előbb érdemes megtalálni önmagad, mielőtt elindulnál keresni az "igazit", fiatal barátom. :)


Ha jön valami, eldöntheted, hogy elfogadod-e, avagy sem. Hogy igazivá válik-e számodra, az majd útközben derül ki.

2021. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez cuki.


20 evesen meg nincs is annyi onismereted, hogy valakirol kijelentsd, o az igazi.


Nem kell ezen gorcsolni, meg megeroszakolni magad, hogy juuujjj az igazit akarom.


Az igazinal nem fogsz ezen agyalni, hogy o az e vagy sem.

2021. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az exeden túl lehetsz, de valószínűleg traumatizált azzal, hogy megcsalt. Szerintem írj egy naplóbejegyzést erről, hogy milyen érzés volt amikor megcsalt, és milyen következtetéseket tudsz levonni belőle - ha nem aarsz terapeutához menni. Én is így szoktam, és tényleg sokmindenre rá tud ébreszteni. Sajnos nekem a volt kapcsolatomban megcsalták a barátomat - előttem eg másik lány, de szerintem nem dolgozta fel eléggé, hogy ilyet tett valaki vele, és nem tudott teljesen megnyílni. Rá is ment a kapcsolat.. Szóval ezzel nincs baj, ha ezt érzed ezt érzed, csak próbáld meg megtalálni az okát, hogy mi miatt érzed ezt, mert csak úgy tudod elsimítani magadban. Plusz azért ne akarj kapcsolatban lenni, hogy legyen. Csak akkora állj készen, ha majd jön valaki olyan.
2021. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindegyikben van valami hasznos, azt hiszem.

Esetleg még annyi, hogy a szakítás már fél éve volt, és az elmúlt pár hétig nem éreztem úgy, hogy készenállnék egy kapcsolatra, de most már úy érzem igen. Ettől független megfogadom amiket írtatok. Köszi 👍

2021. febr. 19. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!