Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak kioffolják azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kioffolják azokat a nőket, akikkel az első randin lefekszenek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem az a cél hogy bárkit megfektessek első randin, hanem hogy megismerjem :)
2021. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Alapból ösztön vezérel minket és az 1% az amely lelkileg is megérint.. tehát neked kell tudnod.
2021. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Jajj, erről kb. hetente jön valamilyen formában kérdés. Engedjük már el. Aki csak egy menetet akar, az offol. Aki többet, az nem. Ilyen egyszerű. Erre nincs fix szabály.

Nálam előny, ha hamar van szex. Legalább, nem raboljuk egymás idejét feleslegesen és élvezzük egymást.

2021. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem offolt a férjem hat éve, pedig első randin lefeküdtünk.
2021. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Some men kioffolja, some pedig nem a first date-n megfuckolt womeneket.
2021. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Azt kell kioffolni, aki azt mondja utána, hogy ő amúgy nem ilyen ám. Egyrészt mert de igen, másrészt meg mert a pofádba hazudik különösebb lelkifurdalás nélkül, harmadrészt síkhülyének néz.
2021. febr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól függ... milyen volt ama együttlét, meg mennyire van meg köztük a közös hullámhossz. Számtalan példát láttam rá hogy akik elsőre összebújtak azóta is boldog pár, sőt egy család. Meg arra is, hogy "nagykönyv szerint" x randi az ágyig, utána meg hetek múlva szétmentek. Szóval nem ettől függ.

Persze ha a pasi csak strigulavadász és eleve nem is akart csak plusz egy vonást a listában akkor lelécel dugás után amint azt megkapta.

2021. febr. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én randiztam egy olyan fiúval, aki később azt mondta nekem, ha lefeküdtem volna vele első randin akkor azonnal offolt volna. Ehhez képest folyamatosan a combomra tette a kezét (szoknya volt rajtam) meg randi végén ő dugta oda a képét, hogy smároljunk.
2021. febr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jajj te megint az vagy, aki vidéken lakik EZÉRT és CSAKIS EZÉRT ott aludnál a pasi lakásán az első randi után:D
2021. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pasi vagyok, nem fekszem le senkivel első randin
2021. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!