Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magyarorszagon miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarorszagon miért van hagyománya, hogy gyorsan lefekszenek egymassal a randevúzó felek? Első - második randin már tapi van?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezt ennyire egyértelműen ki lehetne jelenteni. Van ilyen is, olyan is, embere válogatja ki mikor érzi megfelelőnek.
2020. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs ilyen hagyomány. Mindenki halad a saját tempójában, első második randin csók sincs, nemhogy tapi, ha meg valamelyik fél siet, azt le lehet állítani, ha nem tetszik.
2020. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ez nem ilyen konkrétan országfüggő, nyilván valamilyen szinten térségenként változik a kulturális norma és az ismerkedési szokások, de a nyugati országok közt nincs olyan nagyon jelentős eltérés. Másrészt ez így sarkítás, nekem például nem ez a tapasztalatom - már csak azért se, mert a személyes tapasztalataimat a saját ritmusom határozza meg, ami nagyon nem az, amit leírtál. Persze vannak olyanok is, de azzal sincs semmi baj(!); mindenki szabadon fedezze fel, neki mi a jó, és találja meg azt, aki hozzá illik ebben (is).
2020. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Egy-két randi szerintem nem elégséges egy olyan szintű "bizalom" vagy kötődés kialakításához, amire szükség van egy ilyen szituációhoz. Talán, ha régebbről ismerik egymást... Akkor igen, de amúgy - egyedül akkor, ha eleve szexkapcsolatról van szó. Akkor minek várni?
2020. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Te nem tudom hol élsz, az emberek nagyon különbözőek. Én az utóbbi 5 évben szerintem 100-nál több lánnyal/nővel randiztam. Voltak köztük lányok, akik lefeküdtek velem az első-második randin, de olyanok is bőven, akik mondjuk az ötödiken, vagy olyan is, akire több mint 1 hónapot vártam (és talán olyan 8-10 randit) vártam. Mindenfajta ember létezik.
2020. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
magyarok , mint a németek , nagy a szexuális vágy.. szerinted mért voltunk egy időben nagyok?!
2020. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6.


Az angolok (britek) pedig a fél világot elfoglaltál a gyarmatbirodalmuk képében. Az ő szexuális vágyukról a köznép mégis elég keveset gondol (lásd a frigid angol nők és a balfék angol férfiak képét szinte bármelyik amcsi, francia vagy német filmben) - úgyhogy ennyit erről :D


A brazilok/indiaiak pedig elég szaporák, mégsem volt többjük soha, mint az amijük most. Brazília az egyik legcsóróbb ország, India pedig sokáig nem is létezett önállóan.


Vagy Kína - róluk is a nagy szexuális vágy ugrik be az embernek? :D

2020. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Egy hónap, 8-10 randi a maximum? Úgy be lennék feszülve, hogy elájulnék.
2020. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez szép hagyomány. Én hagyományőrző vagyok.
2020. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

Szörnyű, de a német nők is ilyenek.

F

2020. nov. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!