Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 éves elvált nő vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves elvált nő vagyok, Szerintetek a társkeresési oldalakon, vagy az Interneten biztonságosabb, a komoly társkeresési ismeretség? Melyiket miért javasoljátok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

"Biztonságosabb" milyen szempontból?


Ha a darkweben adsz fel hírdetést, az nyilván kevésbé lesz biztonságos, mint egy normál társkeresőn.


Mitől félsz?

2021. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Barnabas333 ***** válasza:
94%
Ha nem 3 gyerekkel váltál el, egy nőnek mindenhol könnyű. Fe minnél több a platform annàl nagyobb az esély. Én 10éve a love.hun találtam párt...
2021. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a baj nem a tárkereső oldalakkal, app-okkal (Tinder, Badoo, stb.) van hanem az emberekkel. 36/f
2021. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Három gyermekemmel vagyok akik ikrek, volt férjem ivott, nem érdekelte a család meg én sem, ezért váltam el: Most hiányzik a férfi a házból, de igazán nincs időm a személyes találkozókra eljárni stb. Aki volt hasonló helyzetben az tudja, hogy igazat beszélek. Volt férjemmel is személyesen ismertük meg egymást és mire teherbe estem férjem egy alkoholista lett. Na ettől félek, nem szeretném még egyszer átélni azokat az időket.
2021. febr. 19. 22:52
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Annyira rossz a kilátás hogy már kamu gyanús
2021. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Üdv kérdező a férfiak világában: 3 gyerekkel már vagy olyan nehéz helyzetben mint egy átlagos férfi a társkeresés terén

De azért sok szerencsét, nem lesz könnyű dolgod szerintem, lehet hogy neked is be kell dobnod magad majd a sikerért.

2021. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

"Három gyermekemmel vagyok akik ikrek"



Akkor annak annyi. Keress vmi 20 koruli sracot szexkapcsira :)



36F incel

2021. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 he84 ***** válasza:
100%
Fura kérdés. Ugyanis a társkeresők is az interneten belül vannak.
2021. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Ha komolyabbat keresel, akkor rtlrandi vagy másik hasonló oldalt használj. Tinder szerintem nem jó neked.

Írd a leírásod elejére, hogy 3 gyereked van és csak komoly kapcsolat érdekel.


Nem lesz könnyű dolgod.

2021. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát... nem akarlak elkeseríteni, de nem lesz könnyű dolgod... Attól is függ milyen magasra rakod a lécet a saját "adottságok" függvényében.

Ha 30-as normális, független pasit keresel akkor a saját "szintednek" is olyannak kell hozzá lennie, de nagyon (csinosnak, vidámnak, vonzónak, személyiségben is érdekesnek). Mivel eme kategória 30-as, de gyermektelen nőt keres.

Ha inkább "átlagosnak" mondanád magad akkor sem reménytelen - a 40-50-es, vagy éppen a kapcsolatba szintén 2-3 gyereket hozó pasival. Tudod: kereslet-kínálat.


Az sem mellékes hogy miért keresel. Ha "legyen társ, akivel megosztjuk a mindennapokat" (értsd. terheket, közös "feladatokat") akkor egy un. érdekszövetséget keresel, ott meg nem az érzelmek dominálnak. Ha viszont a szerelmet... na azt meg nem lehet keresni, csak megtalálni.

2021. febr. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!