Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 éves elvált nő vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves elvált nő vagyok, Szerintetek a társkeresési oldalakon, vagy az Interneten biztonságosabb, a komoly társkeresési ismeretség? Melyiket miért javasoljátok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
Micsoda megtiszteltetés lehet egy alfa görény fattyait nevelni. Micsoda megtiszteltetés lehet fattyúgyerekekkel az utcán mutatkozni. Micsoda megtiszteltetés lehet egy elhasznált vénasszonyt megörökölni. Micsoda megtisztelteés lehet egy köpőcsészéből inni. Ja mégse. Bocsi nem ide :)
2021. febr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Már ott elbukik a dolog, hogy a randikra valahogy el kell jutnod.


Ez pl. menne?

2021. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
Annak idején kellett volna a férfi a házhoz, nem összeállni egy alkesszal, igen, tudom tudom, a kapcsolat elején még nem ilyen volt, rendes volt, kedves volt, persze, persze.
2021. febr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
#11 Az elhasznált, fattyú, köpőcsésze az te vagy. Összekevered a kérdezőt magaddal. XD
2021. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Hat ha amúgy nem vagy elhízva kedves anyuka! Akkor szexre találsz még férfit, de senki nem fog tartós kapcsolatra összejönni veled hogy segítsen nevelni/ fizetni a három gyereked költségeit.
2021. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én ismerkedtem háromgyerekes nővel. A baj nem a három gyerekével volt... Szóval nem gondolnám kizáró oknak, attól még akár jól is kijöhettek egymással.
2021. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A nők annyit vesznek észre hogy nyomulnak rájuk a hapsik. Gondolják egy részük csak szexet akar egy részük komolyat. De milyen arányban oszlik a tábor? ?Én férfiként akkor kezdenék 3gyerekes nővel komolyat tervezve mikor ... hát nem is tudom hosszan kéne írni a szélsőséges feltételeket mert csak elméleti esély lenne erre. Jelentkezzen az a hapsi aki 3 idegen gyereket felnevelt , és nem csak megkóstolta anyucit oszt valami egyéb indokkal “ja nem az a gond hanem csak...” továbblépett! Van e erre az esetre “bezzegpélda”?
2021. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!