Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hova megy randira ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hova megy randira ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ugye a jelenlegi helyzett adott nincs nyitva semmi ertelmes hely. Hideg van. Es elso talakozasnal nem akarnek felmenni a pasihoz. Hozzam a gyerekeim miatt nincs ertelme (az nem nyugodt hely sem beszelgetni nem lehetne 🙂)


Mi a megoldas ? Ki hogy oldja meg? Otletek?


2021. febr. 20. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi setalunk, kirandulunk, parkba jarunk. Volt mar villamos randink is ( villamossal el huvosvolgybe ott 5 perc seta es vissza a varosba ) Nem filmbeillo romantikus jelenetek kellenek egy kapcsolat epitesehe zhanem oszinte kolcosnos erdeklodes
2021. febr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az megvan.

De regebben egy kavezo vagy pub volt a helyszin. Kenyelmes meleg van inni enni ha eppen kell.


1x volt h kocsikaztunk (ceges autommal) de azert vezetes kozben nem olyan elmeny.

2021. febr. 20. 07:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ajánlom még a Ikea-t, nincs hideg és le is lehet ülni. Bár maszkot kell hordani.
2021. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A lakásomra szoktam felhívni a lányokat. Legutóbb megkaptam, hogy "rengeteget iszol és cigizel, a lakásodban olyan büdös van, hogy nem lehet megmaradni". :D
2021. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: és azóta kiszellőztettél? :D
2021. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Balszeg nem mert meg mindig hideg van 😁


Nem mem mennek lakasra...

Sajnos a baratnom megbozott a pasiban es felment, elvileg csak atoltozzon a pasi es most a rendorsegen van az ugy nemi eroszak miatt.

2021. febr. 20. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy ismerkedésem volt november óta, vele 2 nagy séta volt az első két randi, a második során bementünk egy plázába elviteles kávét kérni, ott megmelegedtünk. Harmadikra felhívtam a lakásomra, teáztunk.


Jó ötlet a fenti villamosos randi.


F

2021. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A villamos nem rossz csak legyen hely leulni a 4-6 os azert hosszu vonal 😁
2021. febr. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!