Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Virágot küldeni a nő munkahely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virágot küldeni a nő munkahelyére ciki?

Figyelt kérdés
Ez tényleg túl nyálas és nem tetszik a nőknek az ilyesmi meglepetés?
2021. febr. 20. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Van akitől imádnám. Csak az a baj, hogy mindig olyankor külditek, amikor a nő már épp a szakításon gondolkozik és nem akkor, amikor még az volt minden álma.
2021. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, hogy milyen a munkahely. Ha egyedül van akkor nem gáz. Ha többen vannak akkor lehet kelletlen lenne neki mert a többiek cikiznék irigységből.
2021. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
2-es, nem hiszem. Minden nő imádja, ha egy férfi kiemeli a többi nő fölé, mégpedig nyilvánosan.
2021. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ciki
2021. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha a párja vagy akkor nem ciki. Ha így akarsz bevágódni nála akkor az.
2021. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a netes ismerkedés a ciki, nem az, ha valaki élőben mer ismerkedni, udvarolni.
2021. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, amennyiben nem egy zaklatóm vagy! :D
2021. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%

7# Ezt értsük úgy ha jól néz ki a srác örülnél, ha kevésbé akkor feljelented?

Hmm, nem semmik ezek a nők

2021. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ezt értsd úgy, hogy olyan embertől nem örülnék, akit nem ismerek/titokban figyel/őrült ex, stb..
2021. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Adom az egyest, nekem a volt férjem szokott virágot küldeni a munkahelyemre. Anyák napjára és a szülinapomra is. Hozzá teszem, ez abban az évben történt amikor alig tudott gyerektartást fizetni, tehát ez ilyen mutatóba kedvesség volt. (Nem szidtam érte, tudtam hogy kevés munkája volt akkoriban).

De inkább elszomorított vele, mert eszembe juttatta amikor a házasságunk alatt, odavetett egy "boldog szülinapot, nincs pénzem ajándékra" mondatot, miután én a ő szülinapjára sütöttem tortát stb. Na, mindegy is. Szóval ha időben jön a virág, lehet örömteli dolog.

2021. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!