Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik későig maradtak szűzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik későig maradtak szűzek, vagy még mindig azok, azoknak hogyan befolyásolta ez az életét más területeken?

Figyelt kérdés
Az élet más területein ez hogyan befolyásolt titeket? Főleg azokra gondolok, akik azért maradtak így mert nem kellettek senkinek.

2021. febr. 21. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem befolyásolja az életed szerintem.Ez magánügy.Ennek nem szabad befolyásolni az életedet.35f
2021. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

21 éves koromig voltam az, kb 2 évvel vesztettem el később a szüzességemet, mint ahogyan készen álltam volna rá. Az a 2 év pokol volt nőként is. Folyton azon pörgött az agyam, hogy már mennyire vàgynèk rá.

Azóta eltelt 12 év, konkrétan utána már nem befolyásolta az életemet, hogy mikor vesztettem el. Nem szenvedtem hátrányt emiatt.

2021. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Én férfiként 27 évesen veszítettem el. Eléggé introvertált személyiség vagyok, addig inkább csak csendesen meghúztam magam többnyire az árnyékban. Rá kellett jönnöm, hogy nem a sült galambot kell várni, hanem tennem kell azért hogy pozitívan változzon az életem. Elkezdtem rendszeresen sportolni, többet jártam emberek közé. Lefogytam, és a kisugárzásom is pozitívabb lett gondolom :)

Szóval aki hasonló cipőben van annak azt javaslom: Sportoljon, járjon emberek közé, kommunikáljon. A nők nem harapnak!

2021. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

"A nők nem harapnak!"

Hát szó szerint nem, átvitt értelemben elég harapósak tudnak lenni. Ez a gyakori elég jó terep rá hogy ezt megmutassa.

2021. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

"a nők nem harapnak„


A nők valóban nem harapnak de elmondják a véleményüket ami nagyon jó.Megmozgatnak minden téren😅,de ha ezt félreérted akkor rosszul gondolkozol a nőkről. Így sosem leszel magabiztos.Ami mindíg látszódni fog rajtad.Nem kell mindent támadásként megélni.35f

2021. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

"A nők valóban nem harapnak de elmondják a véleményüket ami nagyon jó"

Én is el szoktam mondani a véleményemet de az sosem jó.

A vélemény olyan mint a végbélnyílásunk, ha értitek.

Amúgy tényleg nem szabad félni tőlük, nem is szoktam sosem, de az az igazság hogy lenne rá okom.

Inkább ők félnek tőlünk piszkosul, nem is véletlenül. Tőlem biztosan, pedig nem adok rá okot.

28/f

2021. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként 25 évesen vesztettem el, azt nem mondanám, hogy azért, mert "nem kellettem senkinek". Az élet más területein ez semmiben nem befolyásolt.
2021. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!