Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan befolyásolja egy férfiről alkotott véleményetek az, ha látjátok, hogy más nők odavannak érte?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akiről van egy véleményetek. És azt látjátok, hogy kollégák/barátnők nagyon odavannak érte. Több nő is van, akinek tetszik, és a tetszik az még enyhe kifejezés.

Ennek a férfinak így vannak lehetőségei bőven (ennek ellenére sosem látni nővel és nem az a típus, aki kalandozgat, hanem akivel komolyan lehet gondolni).

Változtat-e valamit a véleményen az, hogy sokaknak bejön? Gondolod-e azt, hogy valami biztos van benne, amiért mások megszerették? Már persze ha erre nem jöttél rá már saját magad is. Esetleg eltántorít, hogy sokan hajtanak rá, ezért arra gondolsz, hogy nem lesz hűséges, vagy hogy biztos túl nagy az egója emiatt?



#különc Casanova
2020. nov. 29. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ki akar egy visszataszító alakkal ismerkedni? Ha nekem tetszik, akkor biztos másnak is. Szóval ez kit érdekel?
2020. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Szemely szerint engem egyaltalan nem zavarna, de nem is "istenitenem" vagy lenne tobb a szememben es "rajonganek" erte.


Nekem a ferjem "nepszerunek" szamit. Nagyon jokepunek tartjak (nyilvan en is ) es ezt hangoztattjak is. A noi ismerosei bokolnak neki. Pl amikor az eskuvonk volt akkor minden masodik holgy ismerosunk "elrabolta" a ferjemet par percre es veluk beszelgetett ment a "gratulacio" es kozben tudom meg latom rajtuk, hogy nagyon tetszik nekik. Amikor egyutt vagyunk valahol (vasarlas,etterem stb) akkor is mindig megbamuljak. Pl nem egyszer jott zavarba egy elado a paromtol csak azert mert o annyit mondott "koszonom" tovabbi szep napot vagy jo munkat. Hamar levesz mindenkit a labarol.


Nem zavar,nem bekepzelt,de kihasznalja a sarmjat. Nem akarom ot birtokolni, nem a tulajdonom. Annak tetszik akinek tetszik es kesz. Nem tehet rola,hogy jol nezki es megbamuljak vagy korul rajongjak mert olyan karizmatikus.


Szerintem amugy ez 10-bol 2 van ilyen. Es akit zavarnak ezek..az kisajatito, onertekelesi problemai vannak.

2020. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ui nagyon igaz amugy az..az ember azzal van egyutt jo esetben akit jokepunek tart es neki 10/1000 akkor nyilvan masnak is tetszhet basszus.
2020. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató. Ugyanis nekem tetszik egy nő, akivel szerintem megvan egy közös szimpátia. Ugyanakkor ez a nő láthatta, ahogy több másik nő sokkal rámenősebben, egyenesebben nyilvánítja ki azt, hogy akar tőlem valamit, mivel olyan egyértelmű "jeleket" küldtek hogy akarnak valamit, amit ő is látott meg én is. Még a saját barátnői közül is. Én ennek érdekében nem tettem semmit, nem hívtam őket hogy nyomuljanak rám, de nem tudom, hogy ehhez vajon mit szól, zavarja-e, vagy nem. Majd a megfelelő időben én el akarom hívni őt és akkor úgy is kiderülne, de most még nem alkalmas.
2020. nov. 29. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik KOMBINALASNAK. Marmint ezek a te "mivan ha" gondolataid mivan ha ezt gondolja/erzi majd mivan ha azt hiszi mivan ha ez es ez lesz.


Szerencsetlen meg kozben lehet semmi rosszra nem gondolna. Meg az egesz nem erdekelne. Ne gondold, hogy ez valami akkora nagy cucc azert.


Mindig magabol indul ki az ember. Ha benned ezek a kerdesek gondolatok vannak az egy valamit bizonyit. Onmagadban bizonytalan vagy es forditott helyzetben te nem lennel elfogado onertekelesi gondokkal is kuzdesz valoszinuleg oh es a masik szamomra aki ezen sokat ragodik az visszatetszo is tud lenni. Ugy ertem neha olyan mintha direkt modon de megis elvezne az ember ha a masikat zavarna ez..es te is mintha erre jatszanal titokban de azert megmaradsz "uriembernek" persze a masik meg semmit nem is mondott neked hogy zavarna e vagy sem..es a lenyeg hogy elvezned ha feltekeny lenne a masik. Gyakori jelenseg hogy az ember arra vagyik valaki bolonduljon erte es legyen feltekeny amikor meg mar tok nyilvanvaloan az akkor jon a " de en szabad vagyok "nem birtokolhatsz" jajj ez is toxik kapcsolat. Kozben meg na..

2020. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sehogyan sem.
2020. nov. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk úgy, hogy nem állnék be a sorba. Ha észrevesz és kezdeményez, akkor rendben vagyunk, ha csak bámul vagy rám se néz, akkor nem tennék semmit. Inkább keresnék mást helyette.
2020. nov. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Igen, befolyásolja. Holdudvarhatásnak hívják a jelenséget.


Ez az oka többek között annak, hogy míg egyes férfiak válogathatnak a nők között, addig másnak senki nem akad és ha néha valaki jelez is felé annak többnyire az az oka, hogy az adott nő vagy a külseje vagy a személyisége miatt nem kellett másoknak vagy csak még az adott férfitől is gázosabb alakoknak.


Amikor más nővel láttak, rám is másképp néztek a nők, pedig ezen kívül semmi nem változott rajtam, sem a hajam, sem a ruházatom, sem a viselkedésem.


Ezt használja ki sok tini srác, hogy barátzónában van csajtársaságban és kívülről azt hiszik, hogy ő milyen népszerű a nők között. A pénzes srácok itt vannak előnyben, egy csomó kis tizenéves lány örül neki, ha a srác meghívja őket magához házibulizni medencés parti meg Xbox meg stb. A 4 fal közé meg ugye senki nem lát be... A nők legtöbbször azt is letagadják ami megtörtént a férfiak pedig azzal is hencegnek, ami nem történt. Így mindenki azt gondol, amit akar, de a bogár el lett ültetve mindenki fülébe.


Tovább megyek, sok nőnél imponál, hogy "Hú, a Zoli milyen rendes, nem nyomult rá egyikükre sem, pedig megtehette volna, hisz van pénze, biztos! csomó lány odavan érte (szterotípia).


Nem azt mondom, hogy ha a Zoli nem vonzó, akkor csodákat fog elérni, de a nagy számok törvénye alapján lényegesen többet, mint Pisti, aki suli után hazamegy a 4 fal közé és a zsebpénzéből maximum havi 1-2 mekis vagy mozis randi férne bele. Nyilván közel sem lesz olyan népszerű.

2020. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elozo..teged nagyon elba..sztak a szuleid 😂 kis selejtes onertekelesi zavaros antiszoc valoszinuleg dagadt pacak kis farokkal vagy palcika kis farokkal ja vagy egy rusnya no 😂
2020. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztm a dagadt pacak kis farokkal vagy 😂😂😂
2020. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!