Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedem neten keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem neten keresztül egy férfival, akivel még nem találkoztunk. Mesélek róla a barátnőmnek, és szerinte túl szép, hogy igaz legyen. Azt mondja, kamu profillal beszélek, és video telefonálnom kéne, vagy tiltani. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tiltani nem akarom, hisz ha nem kamu a profil, akkor egy álom. A video telefonálás tényleg jó ötlet, de ahhoz meg túl bátortalan vagyok, zavarban érzem magam, nem merem. Eddig csak chatelünk, meg hanghívásban beszélünk a férfival.

Mindjárt mesélek a férfiról, és mondjátok meg, tényleg annyira nyilvánvalóan kamu, mint a barátnőm mondja? Vagy lehetséges? Tényleg egy álom.

A férfi, akivel ismerkedem, külföldön él, egész pontosan Németországban, ezért nem is tudunk egyhamar találkozni. Magyar származású, vagyis magyar. Itt született, de ott nőtt fel. Anyanyelven beszéli a magyart és a németet is olyan szinten. Angolul is perfekt. 24 éves, és saját lakása van, nem nagy, de luxusos lakás. Maga a férfi nagyon jól néz ki, 185 körüli magasságú, sugárzó kék szeme van, hozzá sötétbarna haja. Stílusosan öltözik, jó munkája van, mellé nem kis passzív jövedelme. Szüleivel, testvéreivel nagyon jó a kapcsolata, és pár hete vett kiskutyát, most sok időt tölt vele. Magyar párt szeretett volna, azért regisztrált fel a magyar társkereső oldalra. Nagyon udvarias, tisztelettudó, kedves a hangvétele, humora is van. Nem tom, ez tényleg olyna lehetetlen, hihetetlen? Hogy valaki egyszerre néz ki jól, egyszerre normális, családcentrikus, tehetős? Barátnőm szerint 100% hogy kamu profil, és ki akar csalni, amint vége a koronának, és aztán ki tudja.


2021. febr. 21. 17:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Ha egy tizessel idősebb lenne, akkor lehetne az egyik haverom is, tehát van ilyen. De esélyesebb, hogy valami kamu van a dologban.
2021. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41%
Barátnőd paranoiás. Menjen pszichológushoz.
2021. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Minden választ felpontoztam. Meglátjuk, mit hoz a jövő. Nagyon remélem, hogy nem kamu profil, hiszen nagyon szimpatikus, és nagyon örülök annak, hogy egymásra akadtunk. De akkor most már összeszedem magam, és holnap video hívást kezdeményezek, mert nem lehet úgy ismerkedni, hogy gyanakodik rá egy kis rész bennem. Holnap video telefonálok, meg majd belekérdezek ebbe-abba, kérem majd, hogy küldjön képet erről-arról. Persze nem úgy, mint egy zsaru, csak érdeklődve.


Valamelyik kommentre reagálva mondom, hogy magyar barátnőt szeretne, de természetesen nem távkapcsolatot. Ő nem jönne Magyarországra, ezt mondta, oda köti sok minden Németországhoz. Tehát ha valakivel egymásba szeretnek, akkor a leányzónak kellene kiköltöznie hozzá. Ezt már a legislegelején letisztázta, nem rejtett zsákba macskát: megírta rögtön, hogy kinn él, és aki számára elképzelhetetlen, hogy valaha Németországba költözzön, azzal inkább nem ismerkedik, hogy ne fájdítsák egymás szívét, ha komolyabb érzelem alakul ki. Én nem terveztem oda költözni, de ha nagy szerelemről lenne szó, akkor mennék - erre gondoltam, mikor ismerkedni kezdtünk.


Kérdeztem amúgy, hogyhogy magyar barátnőt szeretne, mi a baj a helyi, német lányokkal. Erre azt mondta, hogy semmi baj velük, egyszerűen csak mivel magyar, plusz lenne a párjában, hogy ő is az, és hogy beszéli a magyar nyelvet. Mert tud anyanyelvi szinten németül, de örülne, ha a párjával magyarul beszélhetne. Pláne, mivel gyakorlatilag jobban tud németül, mint magyarul. És hogy emiatt a nyelvi okok miatt regisztrált fel magyar társkeresőre, hátha rá talál a szerelem egy magyar lány személyében, aki hajlandó kiköltözni hozzá külföldre, amikor megnyílnak a határok.

2021. febr. 21. 21:11
 14/22 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek, ezt érzem:

Én most vagy megfogtam az Isten lábát ezzel a pasival, vagy NAGYON CSÚNYÁN pofára esek éppen.

2021. febr. 21. 21:14
 15/22 anonim ***** válasza:
96%
Majd írd meg, hogy mire jutottál!
2021. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%

Aha, mert az “Isten lába” az csak a gazdag 185+ magas alfahím lehet. :) Tipikus nő, remélem egy borsodi cigány van a háttérben aki felültet rendesen. Elmennétek egy alfáért a világ végére is, aki meg közel van de ne adj Isten nem 185 magas vagy nincs bitang sok pénze az már ugye nem kell.



Ringyók.

2021. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Már videotelefonáltunk is! :) Aranyos volt! :)


(A képeken azt hiszem helyesebb, mint a valóságban, de attól még a videóban se volt rossz. :D Csak a képek azok nyilván mind a legelőnyösebb oldalát mutatják.)


Tutira nem kamu profil, a háttérben valaki hozzászólt németül (munkaszünetben hívtam). :)


Megnyugodtam... Barátnőm akkor tényleg paranoiás. :D

2021. febr. 22. 13:10
 18/22 A kérdező kommentje:
Örült neki, hogy hívtam, még akkor is, ha nem a munkaszünet volt a legalkalmasabb időpont. De olyan rohadt zavarban voltam végig... Tudtam, hogy ez lesz, ezért halogattam eddig a video hívást.
2021. febr. 22. 13:12
 19/22 A kérdező kommentje:
Most csak ismerkedünk még, de nekem nagyon tetszik. Ha úgy alakul, hogy kitart a kölcsönös érdeklődés, és tudunk majd találkozni, és összejövünk... Akkor fura belegondolni, hogy oda költözök. :D
2021. febr. 22. 13:16
 20/22 anonim ***** válasza:
39%
na ez jo hir akkor, gratulalok! kozben megjelentek a frusztralt, csoro, csunya incelek is, akik zsigerbol gyulolnek minden not es minden normalis ferfit is:D
2021. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!