Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan hogy pl. tarskereson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy pl. tarskereson megismersz egy szép fiút, de mikor szemelyesen talalkoztok nem pont ugy nez ki mint a kepeken? És emiatt elutasítjátok? Járt már vki így?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos.

Nem volt egy tipikus szépfiú, de nekem a képeken bejött. Nem nyűgözött le a -beszélgetés alatt, de udvarias volt, figyelmes és tetszett a humora. Nem lakott messze, és nagyon erőltette, hogy találkozzunk. Gondoltam, nincs mit veszteni.


Élőben teljesen más volt! Már a ruházatból látszott, hogy egy igazi proli, a beszédstílusa is sokkal alpáribb volt, és a legszebb: hiányzott elől vagy négy foga.

Bunkóság vagy sem, három mondat után mondtam, hogy ezt ne erőltessük, és hazamentem.

2018. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A srác 6 évvel ezelőtti képpel nyomult. Amikor fiatal volt, vékony, sugárzó. Ezzel szemben a jelenben egy zsíroshajú, kövér, pattanásos, büdös leheletű egyén jött a randira...
2018. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy jártam, mint 2-es válaszoló, régi fotót tett fel, kb. három hét írogatás után randiztunk. A lélegzetem is elállt, no nem a pozitív kép miatt, hanem mert egy kopasz, sokkal idősebb férfi állt velem szemben. Emelett még beszédhibája is volt, ami ugye neten szintén nem derült ki. Egyébként jó fej volt, beszélgettünk, fagyiztunk, sütiztünk. Ma már ezeket megelőzöm, friss fotó kéréssel, telefonbeszélgetéssel.
2018. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen igénytelen mint feljebb írják de nem is “ csinálok művészbeállítós photoshoppolt” képet. Hát sikerem elenyésző mert a csajok azt hiszík hogy én csalással vagyok ilyen ( mint valójában) és 4-5 fokkal gázabbnak saccolnak emiatt pedig le se tojnak társkeresőn. De semmi gáz én felvállalom a tiszta módszert a “ doppingolók” ellen :-)
2018. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen! Egy dagadèk jött randira nem is az a szemèly akinek a kèoèt mutatta azt megelőzően a neten.
2018. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez annyira jellemző.
2018. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!