Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a külsőleg egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a külsőleg egyáltalán nem vonzó férfiaknak érdemes beletörődniük a sorsukba vagy küzdjenek továbbra is?

Figyelt kérdés
Az imént olvastam itt egy kérdést, hogy a srác 190 centisen, jóképű arccal és izmos testalkattal sem tud barátnőt felszedni állítólag azért, mert félénk és visszahúzódó. Ez lehetséges, hogy egyedi eset, mert van néhány álompasi kategóriába tartozó ismerősöm, akiknek a kisujjukat sem kellett megmozdítaniuk, a nők jöttek maguktól. Na de a lényegre rátérve, gondolom mindenki találkozott már olyan kevésbé előnyös külsejű (alacsony, ronda, gebe vagy kövér) "mindenlébenkanál" típusú pasival, akik a világot is ki tudták volna a dumálni egy csaj előtt humorral fűszerezve, de a kapcsolatuk legjobb esetben is csak baráti szinten rekedt meg. Azonban nagyon sok kevésbé előnyös pasinak még ilyen szintű karizmája sincs, ami valamelyest ellensúlyozná mondjuk, hogy csúnya vagy hogy alacsony (ilyen vagyok én, tehát a gyilkos kombináció illik rám). Az ilyen férfiak mégis mi a fenében bízhatnak egyáltalán? Milyen lehetőségeik vannak, hogy olyan barátnőt találjanak maguknak, akikhez azért vonzódnak is?

2016. jún. 21. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
semmibe nem reménykedhetnek. ha rondák, és hozzá még nem is okosa, tehetségesek vagy gazdagok, akkor szívtak... miért akarna egy jó nő ronda pasit, ha jót is kaphat?
2016. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rám gondolhatsz XD Való igaz, hogy 190 cm magas vagyok, valamennyire sportos-izmos is, de semmit extra.
2016. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Probalkozni mindig kell, es mi ebben a kuzdelem?? Nem hiszem el ezt a hulye kuzdelem meg stb szr dumakat mar. Erezd jol magad egyedul es ha jon vki akkor meg boldogabb leszel, ha nem jon senki, akkor meg csak siman boldog. (egy szinten nyomorult) :D
2016. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy inkább küzdök, és halok meg úgy, hogy soha nem lesz barátnőm, mintsem úgy haljak meg, hogy meg sem próbáltam, és nem adtam bele mindent.
2016. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyanyáink úgy tartották, hogy a férfiaknak csak egy fokkal kell szebbnek lenniük az ördögnél. És igen, kell próbálkozni. Csak a férfiak lesznek szerelmesek a szemükkel, a nők a fülükkel teszik ugyanezt. Abba esnek bele, amit hallanak. Persze tinikorban ez még messze nem igaz, mert akkor még mindkét nem a szépségre utazik.
2016. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!