Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér nők! Nálatok alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nők! Nálatok alacsonyabban van a léc férfikülső terén vagy csak más típusú férfiak jönnek be genetikai okokból, mint a vékony nőknek?

Figyelt kérdés

Mert már kezdem szoktatni magam a gondolathoz, hogy össze kéne jönnöm egy kövér nővel és valahogy rávenni, hogy együtt sportoljunk és étkezzünk egészségesen és lefogyasztani.


De ha nem genetikai okokból jövök be nekik, csak már annyira magányosak és kiéhezettek, hogy lejjebb engedik a mércét, akkor igazából öngólt lőnék, mert vékonyként több, nálam jobb, gazdagabb, stb. pasik figyelmét is felkeltené és otthagyna vagy megcsalna, mert kövérként még szexnél sem vállalták volna fel ezek az adoniszok, vékonyként meg már hosszasan udvarolnának neki, meg házassági ajánlatokat is kapna tőlük.



2021. febr. 22. 02:56
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Akkor újra megpróbálom, szájbarágósan: Emberként kezelem a kövéreket, csak optikailag, külalakra nem tetszenek és az életstílusuk (zabálás, mozgásszegény életmód) sem passzol az enyémhez.


De mivel megfigyeltem, hogy NAGYSÁGRENDEKKEL több kövér nőnek jövök be, mint vékonynak, ezért tettem fel a kérdést, hogy vajon a hízékony genetikai hajlamú nők "kémiailag" passzolnak hozzám jobban és akkor érdemes lenne olyat találnom, aki LE AKARNA ÖNSZÁNTÁBÓL IS fogyni, de egy társ tudná ebben motiválni, vagy teljesen hamvába hullt ötlet, mert ha lefogynának és 10x több férfi rajongana értük, akkor azonnal le lennék cserélve és kvázi ingyen személyi edzője voltam, aztán mentem a süllyesztőbe, más férfi meg learatja a babérokat.


Hibát meg valószínűleg lehetne bennem találni, de benned is. Viszont a kérdés nem ez volt, ne menjünk el a sárdobálás irányába.

2021. febr. 24. 12:22
 22/30 anonim ***** válasza:
87%
Adj fel ilyen hirdetést, hogy szeretne-e fogyni veled valaki. Ha pedig sikeres lesz a fogyás, az már zsákbamacska, hogy a nő lecserél-e téged. Ha nagyon megszeret téged, azaz ha szerethető vagy, akkot valszleg kitart melletted.
2021. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
65%

Nincs ilyen. Szerintem nem jössz be nekik, csak tudják, hogy ennyire futja. Nekem ugyanaz tetszett kövéren, aki soványan. Aki realista, az lejjebb adja vagy egyedül marad.


Te pl. benne lennél abban, hogy összejössz egy lánnyal, persze csak névleg, mert addig nem vonzódik hozzád, míg ki nem gyúrod magad? Vagy van önbecsülésed?

2021. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
#23: Én kifejezetten örülnék neki, ha lenne olyan lány, aki motiválna, hogy gyúrjam ki magam.
2021. febr. 26. 14:50
 25/30 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy tévedsz, ha azt hiszed a kövér nők ne találnának maguknak pasit. Szerintem átlagban egyáltalán nem találnak nehezebben párt. A férfiaknál amúgy ugyanúgy sok az elhízott, nem véletlenül Magyarország az egyik első az elhízás tekintetében EU-s szinten.
2021. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem így megy h akkor lefogyasztom..ez sosem működött..akit majd megszeretsz azt szépnek fogod látni kövéren is..ennyi..lehet fogyózni de így indítani? Sok idő egészségesen lefogyni.. mi lesz a szerelmeskedéssel? Vagy érezze magát folyamatosan frusztráltnak h csúnya számodra?..értem nem tetszenek a ducik valakinek igen,illetve van olyan akinek sokféle nő jön be..szerintem keress egy nem hízékony nőt mert az aki hízékony és sokféle "formában" volt már az sosem érezné meletted biztosnágban magát vagy a szívét..hiszem h találnál vékony lányt is..
2021. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
77%
egyik kövér nőismerősöm, nem is egy ápolt cicababa külsejű, még az ősz hajszálakat se festi be, póló farmerban mászkál és a bőrápolás kimerül nála a tusfürdőbenn, most ment férjhez egy csúnya válás után másodszor és egy olyanhoz aki már évek óta a szerelmével ostromolta, pedig belsőre is tök átlag nő, semmi extra. szóval nem igaz hogy egy ilyen nő párja csak azért kenne vele mert nem jut jobb. van olyan, hogy szerelem.
2021. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
60%
amúgy megfigyeléseim szerint a nők a boldog párkapcsolatban inkább még jobban elengedik magukat, kirándláson kürtőskalácsozás, esténként közös filmnézés popcornnal, reggelire melegszendvics szivecskés ketchuppal zöld turmix helyett, szóval nem az ajellemző, hogy fogynának, hanem még inkább híznak. és egyébként ha nem tudsz vonzódni a kövér nőkhöz, akkor ez úgyis érződne a viselkedéseden, az én férjem is mindig beszólt, ha csokit ettem, látszott rajta, hogy frusztrálja. de abban igazad van, hogy sok kövér nő szeretne fogyni és gyakran sikerül is,de a többség sajna visssza is hízik. a genetikailag vékonyak sose el se híztak se 20, se 30, se 40 éves korukban mert valamiért nem fektetnek hangsúlyt úgy az evésre
2021. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: érződik rajtad, hogy nem vagy hülye, de...

Miért merült fel benned, ahogyan sokakban, hogy egy kövér nő nem talál magának pasit, méghozzá akármilyet.

És hogy nem vagyunk, nem lehetünk válogatósak, mert úgymond a kutyának sem kellünk.

Ez nincsen így.

Saját tapasztalatból tudom, hogy egy csomó pasinak a telt női test jön be.

Lehet kövér is, az arányok a fontosak.

Nem tudom, nálam lehet jók az arányok, de én minden ujjamra találok pasit.

És nagyon válogatós vagyok...

Bizony!

A jelölt legyen okos, intelligens, kiválóan kommunikáló és az érzelmi intelligenciája is magasan fejlett.

Na, ennek viszonylag kevés férfi felel meg...

A másik kedvencem az ápolatlanság.

Mármint hogy a kövér nők ápolatlanok.

Esetemben ez nincs így. Nagyon nem.

Zárszó: amit "elvárok", azt én is nyújtom.

2021. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
64%
Nálam relatíve magasan van a léc..miért ne lenne..
2021. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!