Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kölnit/dezodort használ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kölnit/dezodort használsz ismerkedéskor férfiként és megvan-e a szikra a nőkkel (van-e többedik randi és vonzódik-e hozzád stb.)?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 12:32
 1/10 tlvst válasza:
100%
Szerintem csak ne légy bödös, se azért mert nem vagy higienikus se azért mert túltoltad a kölnit ...
2021. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Sima Old Spice termékeket (dezodor, stift, arcszesz), ugyanazt az illatot lassan 10 éve. De nem "ismerkedéshez", hanem csak úgy általánosságában mindig.
2021. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a sikeresség pont nem a parfümön illik. Proillik szokták nyakon önteni magukat, hogy beállsz velük a liftbe és elájulsz annyira úsznak az illatfelhőben.

Igaza van az elsőnek, légy jól ápolt, friss, az sokkal többet ér, mint az tömény illat áradat.

2021. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig feromon parfümöt használok. Általában jól szoktak sikerülni a randijaim...
2021. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
farkaspisi a legjobb
2021. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A ferromon parfüm jó nagy kamu. Én is próbáltam de semmi hatása. Talán még a neandervölgyieknek működhetett, ma mar annyira eltompult a szaglasunk, a különböző krémek samponok teljesen elfedik a termeszetes szagunkat.
2021. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem az illaton múlik. Legyen egy alap ápolt férfi illatod. Használj rendszeresen sampont, dezodort vagy stiftet ha illatos akarsz lenni és ennyi.

Mellesleg én Axe tusfürdőt, Old Spice stiftet, és Str8 Rise parfümöt használok. Utóbbiból elég egy-két spricc is, nem kell a kilométeres illatcsík.

2021. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Nyaron Versace pour homme/ Chanel AHSE


Hidegebb idoben D&G The One EDT este meg az EDP

2021. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyetlen relevans valaszt lepontozzak. :)
2021. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmilyet.

Ha én akarok még randit, akkor van többedik.

2021. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!