Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rossz a helyzet tinderen?

Figyelt kérdés

Még soha nem használtam, de úgy döntöttem teszek egy próbát. Itthon ülve nem nagyon látok más lehetőséget. Viszont annyi rosszat olvasni ezen a fórumon erről az egészről, hogy már előre elment a kedvem. Tényleg ennyire rossz a helyzet, hogy nem találni normális lányt? Kicsit úgy érzem, hogy a nagyon kiábrándult férfiak a leghangosabbak itt. Bár ez a kérdés is főleg hozzájuk fog betalálni, de azért teszek egy próbát :D

24/F



2021. febr. 10. 23:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg... Én sem hittem el, normális srácként megpróbálom, hátha összehoz a sors egy normális lánnyal, hát nem xD lettek matcheim, de egyszerűen képtelenség volt rendesen beszélgetni nagy részükkel..
2021. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon alja.
2021. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%

Ha jol nezel ki(tenyleg nagyon jol), akkor akar hetente mas pinat dughatsz (kell egy kis ido mire befuzod oket, eloszor a legtobb az "en nem olyan lany vagyok" szoveggel jon, aztan par nap es ugy szopizik mint egy kismalac :D :D: :D)...


Egyebkent sokan azt hiszik magukrol hogy jolneznek ki, mivel neha osszejon egy tok atlagos lany, aztan a tinderen meg koppannak :D szoval csak akkor tinderezz ha tenyleg nagyon jokepu vagy :D


Sok sikert battya :D

2021. febr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Megprobalni mindenkepp erdemes legfeljebb eldontod hogy nem jott be. De arra tenyleg keszulj hogy rossz a helyzet de ez nem rajtad mulik. Nekem voltak "sikereim" tehat randiztam azert lanyokkal onnan de ez a matchek 10%-at jelentette kb es nem ereztem hogy talalkoztam olyannal aki egyenlo partner lett volna. Probalkozz de ne hagyd hogy lehuzza az onbizalmad
2021. febr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg.
2021. febr. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Szerintem nem rossz a helyzet.
2021. febr. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

Legalja a Tinder, de majd jönnek ide és mondják, hogy én és a barátaim is ott ismertük meg életünk szerelmét.


Kellemetlen.

Sportkocsi nyaralás, extrafüggetlenség, gyerek , mid tudsz nekem nyujtani, húspiac.

Dugni lehet, de csak kellemetlenül alja alakokkal.

2021. febr. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

legalja nem legalja ki a facct érdekel?


Kb mindenhol ugyanannyi az esélye az embernek találni valakit.

2021. febr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Nőként mondom, hogy alja. Az összes ruppótlan, ingyen dugni akaró, igénytelen, ostoba, vállalhatatlan külsejű pasas fent van, úgyhogy ha te értelmesen kitöltöd a bemutatkozót, jó minőségű képeket teszel fel, és intelligensen illetve tisztelettudóan közeledsz, erőfeszítést teszel bele, akkor ki fogsz tűnni a sok alja közül.

Ja igen....csak akkor fuss neki szerintem, ha a lánytól nem sajnálsz randin egy kávémeghívást, és nem golddiggerezed le, ha elfogadja, mert ilyenből bőven van fent elég:D

2021. febr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
En tinderen talaltam emg a parom, jol elvagyunk :)
2021. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!