Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok ha egy pasi modjuk ki van gyúrva, meg van az átlagmagasság kb 180 cm, de nincsen helyes pofikája akkor már nem is kell? Vagy esetleg nem is kell kisportolt legyen csak arcra mentek?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok mik az elvárások.

#elvárás #helyes pofi
2021. febr. 23. 17:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#19


Alapból nem érdekel a véleményük, mert ezen az oldalon mindenkit lepontoznak aki meg meri mondani az igazat ilyen témákban.



"mondj igazat, betörik a fejed" - itt ez érvényesül.

2021. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Igen van minden embernek egy alap fizikuma amire építhet. Nem vagyok irigy, csupán mondtam hogy vannak felesleges dolgok.

Ezek a dolgok rohadtul nem úgy működnek ahogy a média sugallja. Csak az a lényeg nekik költsd a pénzed. Vannak fitnessz modellek is akik folyamatos

2021. febr. 23. 23:18
 23/24 anonim ***** válasza:
14%
Már a "szép lányok" résznél butaság a kérdés. Kevés tényleg szép nő van, és ők valószínűleg nem itt fognak válaszolgatni. Sok nő fennhordja az orrát, mert iszonyú vékony, ettől szépnek képzeli magát. Pedig a vékonyság nem egyenlő a szépséggel.
2021. febr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
23-as igazat adok hogy tényleg valóban kevés tényleg szép nő van szerintem is. A legtöbb csak átlagos maximum. Aztán ízlések és pofonok. Tudom fennhordják az orrukat, főleg itt Magyarországon, mondjuk nem tudom mire fel. Elkorcsosult ez a világ teljesen.
2021. febr. 24. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!