Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan izmosabb/kondis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan izmosabb/kondis srác, aki a husis lányokat szereti? Max 70-75 kg átlagmagassághoz.

Figyelt kérdés
Mielőtt még letámadtok, szimpla kérdés. :D Sem pasizni nem akarok itt, sem azt olvasni, hogy a zsírdisznók menjenek vissza a föld alá röfögni.
2018. máj. 8. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Igen, rengetegen vagyunk. Sőt, sokan ezt még túlsúlynak sem tartják.
2018. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Mi az átlag magasság? Kb milyen test? Linkelj egy hasonló képet!
2018. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Tény, hogy nem túl gyakori, de van egy ilyen pár, akit ismerek és szeretik is egymást.
2018. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
95%

Az átlagmagasság azért számítana a dologban.

Egy 160-173 közötti lánynál teljesen jónak hangzik a 70 kg. Soha nem szerettem a vézna lányokat.


Persze a számok semmit nem számítanak, mert 86 kg vagyok 182 cm-hez de sokan 75 kg-nál nem néznek többnek. Míg haverom 175 cm 80 kg és kinéz 100-nak.

2018. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm kondiban, jól nézett ki és iszonyat kövér barátnője volt. Szóval megesik, amúgy ilyen beszolást még nem halottam mint amit írtál :D. Amugy ez a max 70-75kg te vagy a pasi vagy mi?
2018. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért ne szeretnék? Én is ennyi vagyok és 166cm és többen dícsérnek a jó hátsóm miatt mint mikor 58kg voltam.
2018. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez attól függ, hogy hogy oszlik el rajtad, nézhetsz ki nagyon jól meg nagyon szarul is. Sok sportos pasinak tetszenek a teltebb lányok is, én pl vékony vagyok és pici, egy barátnőm pedig erős popsiban és combban és szerintem többen mozdulnak rá, mint rám. Mondjuk ehhez az is hozzájön, hogy ő elég kihívóan öltözik, én nem, mert nem az a célom, hogy mindenki csak meg akarjon dugni😀
2018. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Átlagmagasság számomta 160-170. :D

Lány vagyok egyébként.

Köszönöm szépen válaszokat :)

2018. máj. 8. 22:21
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Én,ha energiát,időt,fáradságot fektetek bele,hogy sportoljak,izmosodjak,jó alakom legyen akkor ugyan ezt elvárom a lánytól is.Ergo én tuti nem jönnék össze olyan lánnyal aki duci.Menjen ő is erobikozni,sportolni.
2018. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, van
2018. máj. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!