Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nektek meddig tart egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek meddig tart egy tinderezési időszak/ciklus? Amikor naponta feljártok nézelődni, amíg meg nem unjátok vagy amíg nem találtok valakit

Figyelt kérdés

Tinder Goldom van és látom kik húztak jobbra egy listában. Heti átlag 10-15 számomra is helyes csaj szokott jobbra húzni. Általában jobbra húzok egyszerre 3-5 nőt és velük elkezdek beszélgetni, aztán úgy is morzsolódnak le folyamatosan. (Vissza sem ír, pár üzenetváltás után eltűnik, később tűnik el, első randi után nem tetszem neki, stb.) Ilyen a netes ismerkedés, ezt elfogadtam, a nagy számok törvénye szerint zajlik. Nem is erről szól a kérdés.


Viszont azt vettem észre általában az engem frissen jobbra húzókra érdemesebb ráírni, mert sokszor sok csaj már pár hét után sincs fent aktívan Tinderen. Hiába húzom jobbra, nem válaszol, mert leállt az alkalmazás használatával. Gondolom vagy megunta, vagy talált már elég jó pasit, akivel komolyabban ismerkedik. Szóval ez a kérdésem, hogy ha (újra) elkezditek aktívan használni a Tindert, akkor kb meddig tart egy ilyen ciklus, amíg használjátok napi szinten? 2 nap? 2 hét? 2 hónap? És mi lesz az oka annak, ha (megint) leálltok vele?


2021. febr. 23. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Sosem Tinderezek, szánalmas, aki rá van szorulva.
2021. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
#1 Köszönjük Emese, hogy megmondtad a frankót, a gyakori népe most meghányja-veti szavaid, s mélyen magukba szállnak, hogy milyen szánalmas módon keresnek ők párt, veled ellentétben, te istencsászár! xD
2021. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

pár nap,kivéve ha találok valakit akivel érdemben lehet ismerkedni.

ha nem akkor egy-két nap után megunom:(

22/L

2021. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ. Ha 2 hét alatt találok valakit, akivel alakulhat valami értelmes, akkor addig, ha 2 hónapig, akkor addig. Én pár hónapnál nem bírtam tovább, mert annyi idiótát sodort elém az app, hogy besokalltam.

Én az a típusú nő vagyok, hogy ha van egy ígéretes match, addig én nem ismerkedek mással (nem tartok ok vasat a tűzben), amíg ki nem derül, hogy egymást keressük-e. 1-2 hét alatt ez meg szokott történni.

2021. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2%
te nem jöttél még rá, hogy a 80% kamuprofil? Szegény. Fizesd csak tovább a goldot
2021. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Néhány napig, aztán újra és újra rájövök, hogy nincs normális pasi.
2021. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az előzővel. Max 2 hónap, annál tovább nem is lehet bírni.
2021. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Néhány nap, majd utána pihi. Ki kell heverni ezt a nagy megrázkódtatást. :D
2021. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
1-2 napig nézelődök, behúzok pár embert azalatt. Majd lerejtem magam általában. Ha azok közül valakivel van match, akkor általában par napig max beszelgetünk, de javarészt már első nap kikopnak. Aztán hetekig nincs kedvem. Nem értem. Ha már ráír valaki valakire, miért kell 3 mondat után eltűnni? Rengeteg pasinak nincsen témája. Kérdez kettőt, aztán itt ki is merült. Utána vagy viszem erőltetetten tovább a beszélgetést, vagy nem. A facebookos appon pozitívabb tapasztalatok voltak. Mondjuk ott mindig csak abból válogattam, akiknek tetszettem. Ha ott behúztam valakit, az általában mind írt. 3 randim volt onnan december-január hónapokban. Mostanra véglegesen meguntam, inkább magamra koncentrálok. Rájöttem, hogy többet ér a sportolás, meg az énidő, mint ilyesmi pazarolni az időt. Akikkel randiztam, sajnos azokkal sem passzoltunk. Úgyhogy pár hónapos szünet következik.
2021. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam fent, két hétig voltam aktív, volt két randim, (egyik sem jött be) elegem lett belőle.

23 N

2021. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!